Tallink Takso hinnatõus ajas kliendi närvi: võin öösel suvalise piraadi peale istuda ja hind tuleb sama

 (71)
6AM02AUG11B20
6AM02AUG11B20Foto: Arno Mikkor

"Vähe sellest, et Audidest ja Mercedestest on saanud Skodad, siis teist aastat järjest on tõstetud hinda," on Tallink Takso pikaaegne klient nördinud.

"Olen selle firma klient olnud algusest peale. Vähe sellest, et Audidest ja Mercedestest on saanud Skodad, siis teist aastat järjest on tõstetud hinda. Öine hind on nüüd linna määratud maksimumis, nii et sama hästi võib öösel suvalise piraadi peale istuda ja hind tuleb sama," kirjutas Delfile pettunud klient.

Hetkel kehtivad taksoveoteenuste hindade kõrgeimad lubatavad määrad on Tallinnas järgmised:

1. sõidualustustasu 5,50 eurot;

2. sõidukilomeetritasu 1,10 eurot;

3. ajatasu 24,20 eurot tunnis.

Tallink Takso öösel kehtiv kilomeetritasu on nüüd tõepoolest 1,10 eurot tunnis. Sõidu alustamine maksab 3,95 ja kilomeetritasu päeval on 0,99 eurot. Ajatasu on 16 eurot tunnis.

Tallink Takso juhatuse esimees Tõnu Uusmaa sõnab, et kliente teavitatakse hinnatõusust alati ette ja seda alati koos põhjustega. Ettevõtte edukuse tähtsaimaks mõõdupuuks on juhi sõnul rahulolevad kliendid, kelle mugavuse ning lojaalsuse nimel kogu areng toimub.

"Takso tellimise protsess on viimaste aastate jooksul märkimisväärselt muutunud ning turuliidrina peame enda kohustuseks ajaga kaasas käima. Võtsime hiljuti kasutusele uue taksoäpi TAXILINK, mis on senisest oluliselt tõhusam elektrooniline tellimiskanal," sõnab ta.

"Erinevalt teistest platvormidest ei muutu Tallink Takso hind sõltuvalt ilmaoludest või kõrgendatud nõudlusest. Kordistajate asemel kasutame klassikalist öötariifi, et tagada klientidele taksode saadavus ka varajastel hommikutundidel," põhjendab Uusmaa hinnatõusu.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias