Tallink viib 2020 kevadsuvel esmakordselt erikruiisile Peterburi

 (8)
Silja Europa
Silja EuropaFoto: Madis Veltman

Läänemere suurim kruiisilaev, Tallinki Silja Europa teeb käesoleval aastal ühtekokku üheksa erikruiisi, neist seitse Tallinnast. Täiesti uue sihtkohana on sel kevadel kavas kaks kruiisi Peterburi, kus kruiisiturist pääseb maale viisavabalt, eeldusel, et sihtkohas ostetakse linnaekskursioon.

„Iga-aastased kevadsuvised erikruiisid on jätkuvalt Tallinki klientide seas eriti populaarsed ja meilt küsitakse pidevalt uute reisisihtkohtade kohta. Seda suurem on heameel, et lisaks Läänemere pärlitele Visbyle ja Marienhamnile saame sel aastal oma klientide soovidele vastu tulles pakkuda kahte erikruiisi Põhjamaade Veneetsiaks kutsutud Peterburi,” ütles Tallink Grupi Eesti müügidirektor Marina Jõgi.

Kevadisse Peterburi väljuvad erikruiisid Tallinnast 29. aprillil ja 1. juunil.

Seotud lood:

“Peterburi kruiisid on reisijale viisavabad, kui kruiisiturist ostab kruiisibroneeringuga koos ka Peterburi linnaekskursiooni. Kui reisija soovib kruiisi kestel Peterburiga tutvuda omal käel, siis peab ta eelnevalt taotlema viisa või e-viisa,” lisas Jõgi.

Erikruiisid algusega Tallinnast viivad sel suvel veel populaarsetesse Läänemere sihtkohtadesse Gotlandile Visbysse, väljumisega Tallinnast 5., 12. ja 26. juulil ning 2. augustil. Ahvenamaale Mariehamni väljub erikruiis Tallinnast 19. juulil.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias