Tallinki kliendid saavad kiirlaevareiside broneeringuid nüüd ise muuta

 (2)
Vaated teletornist juuni 2016
Foto: Andres Putting

Tallinki Eesti ja Soome klientidel on nüüd võimalik ise oma Tallinna-Helsingi liini kiirlaevateenuse Tallink Shuttle reisibroneeringute kuupäevi ning väljumiste kellaaegu muuta.

Olemasolevate broneeringute isehaldamise teenust arendatakse edasi ka teistele ettevõtte liinidele ja enamikele veebi kaudu müüdavatele teenustele.

"Suurem osa kõnedest meie klienditeenindusse on seotud sooviga muuta Tallink Shuttle kiirlaevadele ostetud reisi kuupäeva või väljumisaega," ütles AS-iTallink Grupp müügi- ja turundusdirektor Margus Hunt.

"Seetõttu pidasime tähtsaks, et veebikeskkonda tekiks võimalus esmalt just selle liini klientidel ise oma reisidetaile vastavalt soovidele muuta. Kindlasti laiendame antud võimalust ka teistele liinidele, teenustele ja turgudele, sest veebikeskkonnas ja mobiiltelefoni kaudu tehtavate broneeringute ning reisile registreerimiste hulk kasvab pidevalt ja väga kiiresti," märkis Hunt.

Käesolevast nädalast saavad oma reisi väljumiskuupäeva- ja kellaaega ise vastavalt soovitud reiside kohtade olemasolule muuta Tallinki Tallinna-Helsingi kiirlaevateenuse Tallink Shuttle reisijad, kes on oma broneeringu teinud läbi ettevõtte Eesti või Soome broneerimiskeskkonna või klienditeeninduse.

Tallink Shuttle kiirlaevateenust pakuvad ettevõtte kaks kiirlaeva Star ja Superstar, mis teevad Tallinna-Helsingi liinil 10-12 reisi päevas. 2017.aasta alguses hakkab liinil reisijaid teenindama uus veeldatud maagaasil sõitev kiire reisilaev Megastar.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias