Tallinn-Helsingi kiirlaevaliin alustab sel aastal hooaega tavapärasest varem

 (8)
LAEV. LAEVAD. MERI
Linda Line'i laevFoto: TERJE LEPP

Jäävaba meri lubab Linda Line’il hooaega alustada tavapärasest varem.

Kiirlaevadega Tallinn-Helsingi reisiliinil sõitev Linda Line alustab sel aastal reisijateveo hooaega juba neljapäeval, 24. märtsil. Tavaliselt on jääolud sundinud kiirlaevu sadamase jääma kuni aprilli keskpaigani.

Linda Line’i juhataja Enn Rohula sõnul alustab laevafirma esialgu navigeerimist katamaraaniga Merilin ning sõidugraafikut tihendatakse teise laevaga veidi hiljem. „Vaatame, kuidas reisijad sedavõrd varase hooaja alguse vastu võtavad. Kui muidu oleme liinile läinud aprilli keskpaiga ja lõpu vahemikus ning eelmise aasta aprilli algus tundus juba väga varajane, siis nüüd oleme alustamas veel kaks nädalat varem,” rääkis Rohula.

Katamaraan Merilin ja selle laevapere on hooaja ettevalmistustöödega lõpusirgel ning hakkavad pakkuma kiireimat ühendust Tallinna ja Helsingi kesklinna vahel kuus korda päevas.

Linda Line Expressi kiirlaev väljub nädala sees Tallinnast tavaliselt kell 8.00, 14.00 ja 18.00 ning Helsingist 10.00, 16.00 ja 20.00.

Erandiks on reeded, kui sõidud tehakse tihedamalt ja varem ning pühapäevad, mil liinile minnakse hommikul kaks tundi hiljem. Kiireimatele ostjatele algavad piletihinnad 19 eurost.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias