Tallinnast lendav odavlennufirma kergitas märkamatult äraantava pagasi hindu

 (20)
Wizz Airi pagasipoliitika
Wizz Airi pagasipoliitikaFoto: Rauno Volmar

Kui tahad check-in'is pagasi ära anda, siis pead arvestama, et Wizz Airil on säärane teenus nüüd hulga kallim.

Kuna muudatused odavlennufirmade pagasipoliitikas pakuvad järjepanu ainest uudisteks, on tekkinud teatav pildiarhiiv, mis viitab, et Wizz Air on märkamatult tõstnud nii äraantava pagasi kui eelisjärjekorras pardalemineku (Priority Boarding) hindu, kirjutab trip.ee.

Ja jutt ei käi siin paarist eurost sinna-tänna, reisimine äraantava pagasiga, mis ei ole pisike kotike, on Wizz Airi puhul vähemalt Londonisse muutunud märgatavalt kallimaks. Võimalik, et tegemist on sesoonse hinnamuutusega, sest Wizz Airi puhul sõltuvad pagasitasud hooajast.

Kuhu Wizz Air lendab?

Wizz Air lendab Tallinnast kolme sihtkohta: London Luton (LTN), Kiiev Žuljanõ (IEV) ja alates 4. augustist Gruusiasse Kutaisisse (KUT).

Vaatame liinide kaupa, kuidas on Wizz Airi äraantava pagasi ja priority boardingu hinnad muutunud pärast viimast hinnamuutust novembris 2018. Kuna Kutaisi on uus liin, siis hinnavõrdlust pole.

Tallinn - London (Luton, LTN)

Kuni 10 kg kaaluva äraantava pagasi hind on mõne kuuga kahekordistunud. Kui novembris maksis see 7€ suuna kohta, siis nüüd on see täpselt 2 korda kallim ehk 14€. Pea 2 korda on kallinenud ka Wizz Priority, mis on nüüd enam-vähem samas hinnas, kui 10 kg kaaluva pagasi äraandmine ehk 13€.

Seotud lood:

Tallinn - Kiiev (IEV)

Tallinn - Kiiev liini kohta on võrdlusmaterjali vähem, äraantava pagasi hind novembris 2018 on teadmata. Küll aga saab öelda, et priority boardingu hind on odavnenud. Kui novembris maksis see 10€ suuna kohta, siis nüüd on hinnaks 7€.

Tallinn - Kutaisi

Kuni 10 kg kaaluva äraantava pagasi ja priority boardingu, kus sisaldub sama suurusega pagas, hinnavahe on sellel liinil kõige suurem - tervelt kolmekordne. On vahe, kas maksta 8€ või 25€.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias