Täna tähistatakse küberesmaspäeva. Millistest kauplustest saab elektroonikalt väärt hinnaalet, kus jäävad soodustused piinlikuks?


Telefonid käes
Foto: Ilmar Saabas

Eestis veel vähetuntud ostupüha puhul saab alet nii mõnestki kauplusest. Vaatame järele, kust täpsemalt.

Ameerikas tähistatakse Cyber Monday'd ehk küberesmaspäeva esimesel esmaspäeval, mis järgneb Mustale reedele. Küberesmaspäeval keskendutakse eelkõige elektroonikakauba sooduspakkumistele.

Nagu ka Must reede, siis vaikselt hiilib küberesmaspäev Eestisse. Ostupüha tähistab näiteks Tele2, kes pakub odavamalt nii telefone kui ka kuupakette.

Apple iPhone XS maksis enne Tele2 e-poes 1179 eurot, nüüd täpselt 100 eurot odavamalt. Samsung Galaxy S8 on 699 eurolt alla hinnatud 429 eurole. Galaxy Note 9-lt saab ligi 250 eurot alla.

Digizone kauplus lubab täna oma veebilehel, et alla hinnatud on absoluutselt kõik tooted ning lisallahindlust saab ka juba alla hinnatud asjade pealt. Lisaallahindlus on enamjaolt üsna väike (jääb alla 10%).

Hansaposti reklaami järgi on täna tooted alla hinnatud kuni 70%, üllatuslikult leiab veebikaubamajast veel paremaid soodukaid - näiteks pimendavad kardinad saab 88 euro asemel kätte vaid 11 euroga. HPG mootorsaag maksab 179 euro asemel 60 eurot. Hea valik on ka telerite ning mööbli seas.

Hea lugeja! Märkasid küberesmaspäeva sooduspakkumist? Anna sellest teada aadressil kasulik@delfi.ee

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias