Tanklates täna hinnasõda: Neste kukutas varahommikul kütuse hulgihinna tasemele

 (32)
Tanklates täna hinnasõda: Neste kukutas varahommikul kütuse hulgihinna tasemele
Foto: Karin Kaljuläte

Neste langetas täna ​oma kõikides Eesti tanklates kütuste hinnad hulgihinna tasemele, teatas tanklakett varahommikuses teates.

Tavaolukorras müüakse hulgihinnaga ​kütuseid​ suurklientidele Neste terminalis Muugal.

Tegemist on ühepäevase hinnakampaaniaga ning soodsa hinnaga kütust saab osta täna südaööni. Hulgihinna soodustus kehtib ​kõikidele era- ja äriklientidele​. Neste tanklate hulgihind on 9 sendi võrra soodsam kui eile müüdud kütusehinnad.

Hulgihinnast Neste tanklates kliendikaardiga lisasoodustust ei saa, ka ei ole võimalik koguda Rimi kliendikaardile boonuspunkte. Samal ajal teatasid Alexela ja Circle K, et nende tanklates soodustused juba alandatud kütusehinnale kehtivad.

Kütusehinnad on täna tanklates valdavalt 95 kütuse eest 1,142 eurot, 98 hinnaks 1,192 eurot, diislikütusel 1,126 eurot, Pro Dieselil 1,196 eurot liiter.

Alexela tanklates kehtivad hulgihinnad nii era- kui ärikliendile ning samuti kehtivad kõik lepingujärgsed hinnasoodustused (sh erakliendi Sooduskaardi allahindlused).

Circle K Eesti turundusjuhi Diana Veigeli sõnul lisandub Circle K teenindusjaamades soodsale kütusehinnale ka kliendi- ja lojaalsuskaardi soodustus 2,3 senti liitirilt.

"Oluline on siinjuures märkida, et viimasel aastal ei ole enam klientide jaoks hinnaerinevust teenindusjaama tüüpide vahel, sarnane hind on nii automaatjaamas kui ka täisteenindusjaamas," selgitas Veigel.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias