Taxify lisab teenusele senisest soodsama hinnaklassi, kus kliente hakatakse teenindama vanemate autodega

 (15)
Taxify
TaxifyFoto: Jaanus Lensment

Taxify käivitab täna Tallinnas uue Basic kategooria, mille eesmärk on olla Tallinna soodsaim sõiduteenus. Basic klassi kuuluvad vähemalt neljakohalised sõidukid, mis on Taxify kategooria sõidukitest väiksemad või mõnevõrra vanemad.

Taxify Eesti tegevjuht Aleksei Kolesnikovi sõnul on uue hinnaklassi eesmärk pakkuda Tallinna soodsaimat sõiduteenust. “On palju inimesi, kelle jaoks ei ole vahet, milline auto välja näeb või mis materjalist selle istmed on. Samas hinnatundliku kliendi jaoks võib olla oluline erinevus selles, kas ta maksab Õismäelt kesklinna sõitmise eest 6€ või 4.95€,” rääkis ta.

Basic kategooria sõidualustustasu on 99 senti, kilomeetri hind on 35 senti ja pärast 10. kilomeetrit 55 senti. Ooteaeg on 10 senti minutis ja miinimumtasu sõidu eest on 2 eurot. Kokkuvõttes peaksid uue kategooria sõidud tulema Taxify kategooriaga võrreldes 10–20 protsenti soodsamad. Basic kategooriasse kuuluval autol peab olema neli ust ja sinna peab lisaks juhile mahtuma vähemalt kolm reisijat. Seetõttu on see hea sõiduvõimalus näiteks väiksematele seltskondadele või üksi sõitvatele inimestele.

Näiteks võivad Taxify Basic kategoorias sõita väiksemad autod (näiteks Honda Jazz) ja sellised mudelid, mis muidu Taxify kategooriasse ei mahu (näiteks Renault Berlingo ja Volkswagen Caddy). Kui Taxify kategoorias peab auto väljalaskeaasta olema vähemalt 2005, siis Basic kategoorias võivad sõita autod väljalaskeaastaga alates 2000. Kõigil sõidukitel olema kehtiv tehnoülevaatus, samuti vaadatakse kõik Basic kategooria autod Taxify kontoris üle, et need vastaksid ka välimuselt Taxify kvaliteedinõuetele.

Taxify hinnangul peaks Basic kategooria juhtide teenistus olema võrreldav teiste kategooriate all sõitvate juhtidega. “Selles kategoorias sõitvad juhid teenivad iga sõidu pealt pisut vähem, kuid meie arvutuste kohaselt peaks nõudlus tänu soodsale hinnale olema suurem, mis tähendab juhtide jaoks kokkuvõttes sama suurt sissetulekut,” rääkis Kolesnikov.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias