Teeremont tekitas Selveris kliendipõua: Tallinna kesklinna poes on isegi tipptunnil vaid üksikud ostlejad

 (23)
Laagri selver
Laagri selverFoto: Rauno Volmar

Tallinnas suleti alates 1. juunist remondiks Gonsiori tänav ning ühtlasi muutus keeruliseks ligipääs selle ääres asuvale Torupilli Selverile, mille klientide hulk on nüüd varasemast tunduvalt väiksem, kirjutab ERR.

Torupilli Selverit pärast teeremondi algust külastanud on märganud, et poes on kliente hõredalt isegi tipptunnil. Selveri turundusosakonna veebijuht Jürg Samel kinnitas, et Gonsiori tänava remont mõjutab selle poe tööd olulisel määral.

Samas märkis ta, et poekett pole analüüsinud, kui suurt kahju remondi tõttu kantakse, sest numbriliste järelduste tegemiseks on veel vara.

"Eks see remont oli ette teada ja nii palju valmistusime, et arvestasime väiksema käibega ja oleme tellinud vähem kaupa," lisas Samel.

Tema sõnul ei ole Selveril kavas linnalt mingit kompensatsiooni taotleda ning nad loodavad, et kliendid saavad oma ostud seni tehtud mõnest teisest poest.

Pääsküla Selver suleti ostjate kadumise tõttu

Kui Selver mullu detsembris Laagris uue poe avas, lubas poekett, et lähedalasuv Pääsküla Selver jätkab samuti tegutsemist. Tegelikkuses pani see aga uksed kinni juba tänavu aprillis.

Samel tunnistas, et Pääsküla kauplust polnud tõesti plaanis sulgeda ja esmalt järgiti klientide käitumist.

Seotud lood:

"Kuna aga enamik Pääsküla kliente liikus uude suuremasse kauplusesse, polnud seda enam majanduslikult mõttekas avatuna hoida," tõdes veebijuht.

Refereeritud artiklit loe pikemalt ERR-ist.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias