Tele 2 tunneb piinlikkust: teenindajad saatsid pensionäri oma murega mitu korda esindusest koju tagasi

 (97)
Pisarais teenindaja: "Meil jälle info ei liigu!"
TELE2 - uus disainikontseptsioon
Foto: Ilmar Saabas

Delfi toimetusega võttis ühendust naisterahvas, kelle pensionärist ema Tele 2 esinduses oma küllaltki ebatavalise telefonimurega käis, kuid kes ühelgi korral küsitud abi ei saanud. Nimelt ei andnud telefon aeg-ajalt märku sissetulevatest kõnedest. Need korrad, mil ema esinduses käis, töötas kõik ja seega teenindajad telefoni garantiiremonti ei võtnud ning saatsid proua koju tagasi. Ema eest võitlema asunud tütar küsib aga retooriliselt, et millal said klienditeenindajatest professionaalid, kes otsustavad, kas telefoni tuleb remontida või mitte.

„Pressiteate järgi on Tele2 teenindusega kõik kenasti, kuid päris elus avanev pilt on nii halb, et ajab teenindajaid endid nutma," kirjutas toimetusele esinduses käinud ema tütar.

„Pärast seda, kui ema oli kaks korda Tele 2 Mustika kontorist teeninduseta tagasi saadetud ja ma olin asjaajamise usaldanud ajakirjaniku kätesse, jõudis ajakirjaniku kaudu minuni Tele 2 töötaja Sirli kutse, et tulgu ema koos telefoniga Tele 2 peakontorisse ja kõik aetakse korda (asendustelefon, garantiiremont, elementaarne abivalmidus jne). Aega ei täpsustatud," kirjutas tütar toimetusele asjaajamise keskel.

Tütar edastas kutse emale ja mitu päeva hiljem (st info liigutamiseks piisava ajavaruga) läkski ema kohale. „Järgnev oli üllatus - esimene asi, mis sealne teenindaja talle ütles, oli et ta on tulnud valesse kohta ja peaks ära minema ja mujalt abi otsima. Ema helistas mulle ja palusin toru teenindajale anda. Too kordas mulle, et ema on vales kohtas ja jutt jõudis selleni, et ta palus vabandust selle eest, et mina olin asjadest valesti aru saanud. Seepeale selgitasin ma teenindajale, et temast on täiesti kohatu mind eksimises süüdi mõista ja siis sama ropsuga võtta endale õigus minu eest eksimise pärast kahetsust avaldada. Eksinud ei ole mitte mina, vaid tema, ning seega ei ole mul vabandust palumiseks mitte mingit põhjust. Lugesin talle tõenduseks ette Sirli (Tele 2 pressiesindaja) kirja ja palusin väga konkreetsel toonil pensionäri jooksutamine ära lõpetada. Jõudsime kokkuleppele, et läheb nii, nagu oli Sirli kirjas. Niivõrd konkreetne jutt võttis tal hääle värisema," kirjeldas tütar asjaajamist Tele 2 moodi.

„Jooksin igaks juhuks kontorisse kohale - äkki saadavad ikkagi jälle minema - ja sinna jõudes nägin, et vaene teenindaja suudab vaevu pisaraid tagasi hoida. Püüdsin talle selgitada, et tolle Sirli kirja temani mitte jõudmine ei ole tema süü, et mind ärritab see klientide jooksutamise süsteem, mitte konkreetne inimene ja et mõistan, et antud nn kaasus on tema jaoks uus. Selle peale ütles ta mulle, et tegelikult pole see uus probleem. Siis ei pidanud ta enam vastu ja läks pisaraid valades tagaruumi. „Meil info jälle ei liigu," põhjendas ta minnes äsja tuppa tulnud kolleegile, mis lahti," andis emale appi läinud tütar edasi pildi, mis Tele 2 peakontoris juhtus.

Asi päädis sellega, et ema sai teise, töövõimelise teenindaja hoole alla ja lõpuks asuti asja lahendama ootuspärasel viisil. „Ta uuris kellaaja täpsusega välja mu ema eelmised teeninduse saamise katsed, et toonased ebapädevad ema tühjade kätega minema saatnud teenindajad vastutusele võtta. Samal ajal, kui mu ema probleemi lõpuks ometi lahendati, saatis teine teenindaja veel ühe kontorisse sisse astunud tüütu kliendi pikema jututa ukse pealt tagasi... Olukord tuli pehmelt öeldes tuttav ette. Näib, et Tele 2 eesliinile on keegi või miski selgeks õpetanud väga kehva refrääni ja vastutusele tuleks võtta terve see seltskond. Väga tahaks, et teenuse osutaja oleks võimaline osutama lepingukohast teenindust ilma, et klient peaks kehastuma hirmsaks nõiamooriks. Vähemalt minu elus on palju huvitavamaid asju, kui domineerimismängud, ähvardused ja väljapressimised. Ausõna," ütles tütar kirja lõpuks.

Tele 2: väga väärtuslik tagasiside, millest on meil palju õppida

Tele 2 pressiesindaja Sirli Seliov tunnistas, et olukord kujunes äärmiselt ebaprofessionaalseks.

„Olen kursis, et antud olukord kujunes äärmiselt ebaprofessionaalseks. Vabandan, et selline asi juhtus. See, kuidas meie teenindaja käitus, ei ole kuidagi õigustatud ning selles osas kindlasti teeme muudatusi. Samas lisan, et tänasel päeval meil eraklientide teenindamist peakontoris ei toimu, vaid selleks meil on üle Eesti esindused. Kuid antud hetkel kaalume muudatusi. Ühesõnaga väga väärtuslik tagasiside, millest on palju õppida ning kinnitan, et meie siiras soov on pakkuda klientidele suurepärast teenindust," edastas Seliov oma kommentaaris toimunule.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias