Tele2 ja Elisa kaotasid klientide jaoks perearsti nõuandeliini lühinumbrile helistamise tasu

 (4)
telefoniga rääkimine
telefoniga rääkimineFoto: Kretel Kuusk

Alates reedest, 13. märtsist on Tele2 klientidele perearsti nõuandeliini lühinumbrile 1220 helistamine tasuta. Samuti teatas Elisa, et nemad klientidelt enam perearsti nõuandeliinile helistamise eest tasu ei võta.

"Tervishoiueksperdid on soovitanud koroonaviirusega seotud küsimuste korral esimese asjana konsulteerida oma perearstiga või perearsti nõuandeliiniga, et mitte ülekoormata erakorralise meditsiini osakondi haiglates," rääkis Tele2 personali- ja klienditeenindusdirektor Sirli Seliov.

"Seetõttu otsustasime, et perearsti nõuandeliini lühinumbrile helistamine peab olema Tele2 klientidele tasuta, et inimesed saaksid küsida vajalikku nõu ja ei peaks muretsema kõne pikkuse ega hinna pärast," selgitas Seliov.

Samuti teatas tasu kaotamisest Elisa. Elisa meediasuhete juht Taavi Teder kinnitas, et Elisa kliendid ei pea enam lühinumbrile 1220 helistamise eest tänasest tasuma. Siiani kehtis tasu 0,3 €/min.

Telial kehtib perearsti nõuandeliinile helistamisel hetkel lühinumbrile helistamise tasu, see on 0,22 €/min. Tele2 küsis seni klientidelt 1220 numbrile helistamise eest 0,23 €/min.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias