Telia avab täna uue telekanali

 (24)
Telia avab täna uue telekanali
Pressimaterjalid

Telia avab 23. jaanuaril kell 16:00 klientidele mõledud uue telekanali Inspira, kus hakatakse edastama peamiselt seriaale ja spordiülekandeid.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige kinnitusel pole ühel tehnoloogiaettevõttel mõtet luua aastal 2020 täiesti tavalist telekanalit, mis keskenduks vaid traditsioonilise teleprogrammi edastamisele.

Teleturul on täna hulgaliselt kasutamata potentsiaali, mida saame uue telekanali puhul rakendada. Näiteks on televaatajal võimalik valida mitme samaaegse otseülekande seast just talle sobivaim variant,“ sõnas Kiik.

Inspira hakkab edastama otseülekandeid näiteks WTA naiste profitennise turniiridelt, Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mängudelt, kohaliku hokistaari Robert Rooba koduklubi mängud Soome meistriliigas ning Telia toel toodetav värske seiklussari „Antarktika 200 – Bellingshauseni jälgedes.“ Samuti jõuavad Inspira vahendusel teleauditooriumini sarjad, mida seni pole Eestis näidatud, näiteks „The Loudest Voice“/„Kõige valjem hääl“ Oscari-võitjast Russell Crowe’ga peaosas.

Seotud lood:

Kiik lisas, et Inspiras edastatav sisu täienev veelgi, saades lisa näiteks kontsertide, e-spordi ja mitmete teiste ülekannete näol.

Kogu Inspira programm on kasutajatele tasuta järelvaadatav, mis tähendab, et kõiki Inspira saateid, spordivõistlusi, filme ja seriaale saab järelvaadata, hoolimata sellest, kas kliendil on tellitud salvestamise teenus või mitte.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias