Telia hakkab pitsat müüma: maksumus kajastub uue kuu arvel

 (77)
Pitsatest
Foto: Tanel Meos

Tänasest hakkab Telia TV videolaenutuse vahendusel pitsasid müüma. Teenus tähendab, et klient saab endale sobiva filmi koos suure pitsaga.

„Et filmiõhtu juurde sobib pitsa, otsustasime need kaks asja kokku panna ja teleekraanilt tellitavaks muuta. Selleks loodi Telia TV videolaenutuse menüüsse valikuvariant „Pizzafilm“, mille alt saab valida filmi pitsaga, mille kuller koju toob,“ selgitas Telia TV valdkonna turundusjuht Maarit Mäeveer.

Kuna tegu on teenuse pilootprojektiga, saavad Pizzafilmi teenust esialgu kasutada Tallinna elanikud. Kõigile klientidele, kes saavad hakata teenust kasutama, ilmub Telia TV menüüsse vastav valikuvariant.

Telia uue teenuse koostööpartner on New York Pizza, kes hakkab filmipitsasid valmistama ja klientidele koju toimetama. Ettevõtmise teine partner on Postpal, kelle loodud äpi vahendusel edastatakse kullerile tellimused. Sama äpi abil saab klient jälgida kui kaugel tema tellitud pitsa parajasti on.

Pizzafilmi pilootprojekti raames saavad huvilised valida 21 erineva filmi ja nelja suure ehk 40 cm diameetriga ja õhukese põhjaga pitsa vahel: Hawaii, Meat Lovers, Bacon Supremo ja Vegetarian. Suurest pitsast jagub 3-4 inimesele.

Pizzafilmi tellimusi saab Telia TV keskkonnas teha iga päev vahemikus kell 11-22 ning pitsa jõuab kliendini orienteeruvalt ühe tunni jooksul pärast videolaenutuses tehtud tellimust.

Seotud lood:

Pizzafilmi hind on 18 eurot, mille maksumus kajastub kliendi järgmise kuu Telia arvel.

Maarit Mäeveeri sõnul on pilootprojekti esmane eesmärk testida seda kui suur on klientide huvi teenuse vastu ning kui sujuvalt töötab tellimuste esitamine ja täitmine.

„Kui ühes tunnis laekub väga suur hulk tellimusi, antakse TV ekraanil teada, et tellimuste piir on ületatud ja uusi tellimusi saab esitada uues tunnis.“

Pizzafilmi pilootprojekt kestab kuni 15. veebruarini, ehk teenust saab kasutada ka sõbrapäeval.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias