Telia sulgeb vanema platvormiga teleteenuse, uuele peavad üle minema kõik kliendid

 (91)
Telia sulgeb vanema platvormiga teleteenuse, uuele peavad üle minema kõik kliendid
Foto: Delfi Kasulik

Telia sulgeb vana TV-süsteemi, mille kasujajatel on ka vana tüüpi pult.

Telia plaanib sügisel sulgeda enam kui kümme aastat vana nutiTV platvormi.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna juhi Karl Antoni sõnul on ettevõte juba viimased poolteist aastat aktiivselt oma TV kliente viinud vana teenuse pealt uuele ning seni on kõik sujunud edukalt.

„Loomulikult saame aru, et harjumuspärase nutiTV väljavahetamine võib kliendile tunduda tülika sammuna. Samas ei võimalda vananenud platvorm meil kõiki soovitud arendusi ellu viia, mistõttu on osa kliente ebavõrdses seisus ega saa osa kõigist uuendustest ja võimalustest. Telia TV pakub sama kuutasu eest tunduvalt mugavamat ja sisukamat meelelahutust ning seda kinnitab ka meie klientide tagasiside,“ märkis Anton.

Maakondade arvestuses on kõige aktiivsemalt vana nutiTV välja vahetanud Läänemaa elanikud, kus uue Telia TV kasutajate hulk on kerkinud üle 95%. Teistes maakondades jääb Telia TV kasutajate määr veidi madalamaks.

Samas on ka selliseid piirkondi, kus juba kõik Telia TV-teenuse kliendid kasutavad uut Telia TV platvormi. Siin saab välja tuua Puurmanni valla Jõgevamaal, Urvaste valla Võrumaal, Nõva valla Läänemaal, Laeva ja Meeksi valla Tartumaal ning Pöide valla Saaremaal.

Uuele Telia TV teenusele ületulekuks on kliendil erinevaid võimalusi ning oma soovist saab märku anda nii telefoni, veebivestluse kui e-kirja teel.

Seotud lood:

Kõige mugavamalt saab vajalikud sammud ära teha Telia Iseteeninduses või siis järgides oma TV ekraanile kuvatud juhiseid. Loomulikult on võimalik muudatuste tegemiseks külastada ka ettevõtte lähimat esindust. Lisaks informeerib Telia eesseisvast muutusest kõiki veel vana nutiTV kasutajaid personaalse pöördumisega.

Telia teleteenust kasutab täna üle 177 000 kliendi.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias