Telia telepaketid saavad uue näo. Vaata, milliseks kujuneb lähikuudel sinu paketi hind

 (83)
Telia telepaketid saavad uue näo. Vaata, milliseks kujuneb lähikuudel sinu paketi hind
Foto: Madis Veltman

Kõik kliendid viiakse üle ühtsele lahendusele ning turule tuuakse uued paketid. Tõuseb lisateenuste ja ühe paketi hind.

Telia teatab oma kodulehel, et lähikuudel muutuvad oluliselt nende teleteenused. Suurim muudatus on see, et MINU.TV ja Telia TV lahendustest saab ühtne teleteenus.

Seega muutuvad ka paketid. Praegused MINU.TV ja Telia TV põhipaketid saavad mõlemad nimeks Telia TV pakett. Hind jääb samaks, 6 eurot. Kanalite arv on kodulehe andmeil paketil 30+.

Telia TV põhipakett + lisakanalite pakett saab nimeks Telia TV Standard pakett, kus on 75 kanalit ja mis maksab 16 eurot kuus. Varem maksis põhipakett + lisapakett 14 eurot kuus.

Lisaks toob Telia turule telepaketti nimega Telia TV Premium, kus on 160+ kanalit, lisateenused nagu salvestamine ja Lastenurk ning mis maksab 39 eurot kuus.

Telia märgib lisaks, et MINU.TV teenuse kasutajate jaoks muutub nimi ning lisandub juurde rohkem sisu (uued telekanalid ja lisateenused nagu HBO, Videolaenutus ja Lastenurk). "Seoses sellega peame muutma ka seni niisama klientide kasutuses olnud teenuste (Salvestamine ja Lastenurk) hinda," seisab kodulehel. Salvestamine saab kuutasuks 5 eurot ja Lastenurk 3 eurot. Ülejäänud klientidel jääb hind samaks.

Uue Telia TV teenusega saab liituda alates 03.06. Ühe TV teenusega kliendid, kes maksavad MINU.TV teenuse eest, viiakse üle uuele teenusele juunikuus, kõik ülejäänud kliendid aga sügisel.

Telia annab kliendile muudatustest teada SMSi või kirja teel.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias