Tihe rebimine: Selver tegi Coopile tuule alla ja laiendas e-poe esimesena Harjumaalt välja

 (21)
Selver laienes Pärnusse
Selver laienes Pärnusseselver

Coop teatas kaks nädalat tagasi, et laiendab oma e-poe maikuust Pärnumaale. Täna tuli aga üllatuslikult välja sarnase uudisega Selver. Vahe ainult selles, et Selveri teenuseid saab kasutada juba täna.

Nimelt on alates 1. aprillist võimalik kõigil Pärnu ja lähiümbruse elanikel tellida e-Selverist kaupa kulleriga otse koju või kontorisse. Pärnumaa on esimeseks piirkonnaks peale Harjumaad, kus klientidel on võimalik kasutada e-Selveri mugavat teenust. Lisaks Pärnule on võimalik kaupa tellida ka Paikuse, Sindi, Audru ja Sauga piirkonna elanikel. Esialgu on klientidel võimalik kaupa kulleriga tellida kaheks ajaperioodiks, kas kell 17:00-19:00 või 19:00-21:00. Soovides kaupa kätte saada sama päeva õhtuks, tuleks tellimus vormistada hiljemalt kell 11:00 või 13:00. Juba lähitulevikus lisandub võimalus ettepakitud tellimusele ka ise Selveri väljastuspunkti järele minna.

„Pärnumaa on sobiva suurusega piirkond e-Selveri teenuse laienemisplaanidega alustamiseks ja kogemuse saamiseks enne järgmiseid laienemisi“, sõnas Selveri juhataja Kristi Lomp. „Kliendid hindavad kõrgelt e-Selveri kiiret ja mugavat teenust. Seda kinnitavad ka numbrid, sest teenindusmahud on igal tegutsetud aastal kahekordistunud“, lausus Lomp. „E-Selveri teenust on tänaseks kasutanud ligi 30 tuhat klienti ja neid lisandub pidevalt juurde“, lisas Lomp.

E-Selveri ostud saab teha lisaks arvutile ka mobiiliga. Ostlemine on väga lihtne ja kaupade leidmine läbi loogilise ülesehituse samuti kerge. Kogenud kasutaja keskmine tellimuse esitamise aeg on e-Selveri keskkonnas 15 minutit ning aastas hoiab e-Selveri klient kokku terve nädala ärkveloleku aega. Maksta saab kõikide Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias