Tohoh! Saku kõige tuntumat õlut saab nüüd ka alkoholivabal kujul

 (17)
saku originaal
saku originaalFoto: Andres Putting

Saku Õlletehas täiendas alkoholivabade õllede valikut kahe uue joogiga ning kahe uue maitse – Originaal Alkoholivaba laagerõlle ja Pale Ale ale-tüüpi õlle – näol kasvas Saku alkoholivabade õllede sortiment üheksani, neile lisandub ka alkoholivaba siider Somersby.

“Eesti alkoholivaba õlle turg on viimase paari-kolme aastaga tundmatuseni muutunud – pelgalt viimase kolme aastaga on selle segmendi maht kasvanud kahekordseks,” kirjeldas Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms. “Tootjana annab see meile võimaluse pakkuda alkoholivaba õlut eelistavatele tarbijatele uute jookide näol erinevaid maitsenüansse.”

Eelmisel nädalal jõudis Eestis poelettidele Saku tuntuim toode Originaal alkoholivabana, seda senisest kergemas pudelis ja uue kujundusega. Sel nädalal aga täieneb GO alkoholivabade sari ale-tüüpi ehk pinnakäärituse meetodil valminud GO Pale Ale näol.

Saku peaõllemeistri Tarmo Tappo sõnul on alkoholivaba Saku Originaal toodetud kvaliteetsest laagriõllest. “Maitseprofiili teevad eriliseks pruulimisel kasutatud humalad, mis lisavad õllele karastavat mõrkjat maitset ja annavad vürtsikaid noote ka õlle aroomile,” kirjeldas Tappo joogi maitseomadusi.

Uus Saku Originaal alkoholivaba on villitud 0,5-liitrisesse klaaspudelisse ja GO Pale Ale 0,5-liitrisesse purki.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias