Toitumisnõustaja retseptide järgi valmistatud road jõudsid valmistoidu lettidele

 (16)
Toitumisnõustaja retseptide järgi valmistatud road jõudsid valmistoidu lettidele
Foto: pressimeterjalid

Toitumisnõustaja ning personaaltreeneri Erik Orgu retseptide põhjal loodud koduse maitsega ja ilma lisaaineteta valmistoidud on nüüdsest saadaval kolmeteistkümnes Rimi hüpermarketis üle Eesti.

Esialgu on Erik Orgu näpunäidete järgi valmistatud neli rooga: kana apelsinikastmes, koorene tšillikana praad, veiselihakotlet ning krõbe sealiha ingveriga.

„Inimeste teadlikkus tasakaalustatud toidu osas on märkimisväärselt kasvanud ning kodukokkadel on juba päris lihtne leida retsepte, et valmistada ise tervisele kasulikku ja maitsvat toitu,“ sõnas Erik Orgu.

„Küll aga on märksa keerulisem teha häid valikuid siis, kui valmis lõuna- või õhtusöök tuleb osta poest. Olen kokku pannud mõned retseptid ning valisime koos Rimiga koostisosad selliselt, et letile jõuaks läbimõeldud ning tervislikust elustiilist hoolivatele inimestele sobivad ja tasakaalustatud söögiportsjonid.“

„Uute toodete sihtgrupp on kiire elutempoga inimesed, kel napib aega või tahtmist ise kokata, kuid hoolivad sellest, et nende toidulaud oleks mitmekülgne ning kes tahavad täpselt teada, mida nad söövad,“ lausus Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Lilleoja.

„Erik Orgu praed on koduse maitsega ning lihtsad. Valitud said sellised toiduained, mis meeldivad paljudele ning ka maitsestamisel võtsime prioriteediks lihtsuse – kasutatud on näiteks apelsini, ingverit ja tšillit. Igal praega on kaasas sobiv lisand ning tervislik värske salat.“

Seotud lood:

„Kuna olen aidanud paljudel inimestel leida tee tagasi tasakaalustatud toidulaua juurde, siis tean väga hästi, milline üks hea valmistoit peaks olema oma maitselt, kalorite hulgalt ning toiteväärtuse poolest ja Rimi neli uut valmistoitu täpselt seda on. Poes on Erik Orgu retseptide järgi valmistatud tooted paigutatud teiste Rimi Köögi pakendatud valmistoitude juurde,“ lisas Erik Orgu.

Erik Orgu on tunnustatud toitumisnõustaja ja personaaltreener. www.erikorgu.ee pakub kõigile huvilistele toitumiskava, treeningkava, eeltäidetud ostunimekirja ja toidupäeviku loomise teenust.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias