Tõusev trend! Järjekordne kiirtoidukett tutvustab uut taimset toodet, mis pandi crossaint'i vahele

 (4)
Burger King avamine Tallink Star laeval
Foto on illustratiivne.Foto: Madis Veltman

Burger King tutvustab lisaks olemasolevale crossaint'i vahele pandud lihavaba hommikuvõileiba, mida pakutakse esialgu testperioodi jooksul 139 USA restoranis.

Uue toote nimi on Impossible Crossain'wich (võimatu crossaint'i võileib - toim) ja seda pakutakse veebruaris 139 restoranis, viies erinevas USA linnas.

Toode lisandub hommikusöögimenüüsse. See koosneb praetud munast, viilust Ameerika juustust, Impossible Sausage pihvist, mis on asetatud kahe croissant'i viilu vahele.

Burger King Impossible Crossain'wich

Tõusev trend

Hiljuti on teatanud uute vegan- ja lihavabade toodetega USA turule tulemisest veel KFC, kes pakub klientidele veebruarikuus lihavaba krõbekana.

Jaanuaris pakkus McDonald's Suurbritannias klientidele vegan nagitsaid, mida oli võimalik tellida eraldi või täielikult vegan eine osana. Lisaks on valikus ka vegan wrap. Eestile lähimad võimalused, kus on võimalik kiirtoidukoha vegan valikuid proovida, on Soomes ja Rootsis.

Küll aga pakuvad paljud kodumaised pakkujad erinevaid vegan burgereid. Näiteks Veg Machine toidukohas Balti jaama turul on võimalik tellida valikuid Beyond Meat lisandiga. Veel kasutab Beyond Meat tooteid Tartus tegutsev Ossu Burger.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias