Transaviabaltika toob müüki erihinnaga piletid ja lisalennud

 (1)
AVIESi lennuk Tallinn-Kuressaare
Foto: Eero Vabamägi

Alates 1. septembrist saavad õpilased ja üliõpilased Transaviabaltika teenindatavatel saarte lennuliinidel lennata soodushindadega. Samuti on maavalitsuse tellimusel lisatud graafikusse septembriks ja oktoobriks mõningad lisalennud.

"Kooliperioodi ajaks oli igati loogiline samm koostöös suursaarte maavalitsustega lisada tavapiletite kõrvale veel üks sooduspiletitega lendajate grupp - õpilased ja üliõpilased," märkis Transaviabaltika Eesti esindaja Rene Must ajalehele Meie Maa.

"Eeldame, et sügis toob endaga tavapäraste lennureisijate sekka rohkesti kooliealisi noori ja seetõttu astumegi sammu lastevanematele lähemale, et kooliealised lapsed saaksid kooliperioodi ajal ka ikka kiiresti koju põigata," lisas ta.

Alates käesoleva aasta 1. septembrist kuni 31. maini 2017 saab Tallinn-Kuressaare ja Kuressaare-Tallinn ühe suuna lennupileti soetada 21,85 euro eest.

Must täpsustas, et õpilasteks loetakse isikuid vanuses 7-19 aastat, üliõpilasteks 18-26 aasta vanuseid noori. "Kindlasti tuleb veenduda, et soodustust tagav õpilaspilet ja tudengite puhul üliõpilaspilet ISIC oleks ikka kehtiv ja lennusoodustuse saamise kinnitamiseks alati endaga kaasas," juhtis lennufirma esindaja tähelepanu.

Refereeritud artikli täisteksti loe Meie Maast.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias