Tuntud reisifirma pole Egiptuse reisidest ilma jäänud inimestele ikka veel raha tagasi maksnud

 (45)
Klient: "Selgituseks tuuakse igasugu erinevaid põhjendusi!"
Sharm el-Sheikh
Foto: Hussein Talal, AP

Novembri algul teatasid mitmed Eesti reisifirmad, et lõpetavad lennud Egiptuse kuurorti Sharm el-Sheikhi. Tänaseni pole mitmed reisijad oma ärajäänud reiside eest raha tagasi saanud.

Goadventure jättis turvalisuse tõttu ära Egiptuse reisid ning lubas raha tagasi maksta 30 päeva jooksul. Toimetusega võttis ühendust lugeja, kelle sõnul on tänaseks ammu igasugused tähtajad ületatud.

"Nüüd on 30 päeva möödas ning kui helistasin reisibüroosse ning uurisin, millal hakatakse raha tagasi maksma, sain mitmeid erinevaid põhjendusi, miks ei saa tagasimakset täna teha," on klient endast väljas.

Reisikorraldaja GoAdventure'i esindaja jurist Heiki Tulk edastas, et reisifirma alustas klientidele reisiraha tagastamisega 8. detsembril.

"Seoses ohuolukorraga Egiptuses peatas GoAdventure kõik reisid Sharm el-Sheikhi lennujaama ja osa reise Hurghada lennujaama, mis tõi kaasa suure hulga kliente, kel on õigus reisiraha tagastamisele. Paljud on valinud reisi asendamise. Seoses suure hulga avalduste läbivaatamisega ja üheaegse tagastamisega võivad mõned tagasimaksed viibida mõne päeva võrra," selgitas Tulk.

Hea lugeja, kui sina oled üks neist, kes on ära jäänud reisi tõttu samas olukorras - kirjuta meile kasulik@delfi.ee.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias