Tuntud spaahotell vaagub pankroti äärel

 (102)
Narva-Jõesuu loodus ja linn
Foto: Arvi Kriis

Meresuu spaahotell, mille avamine kaheksa aastat tagasi tähistas Narva-Jõesuu kui kuurortlinna omaaegse hiilguse taassündi, on praegu pankroti äärel, vahendab Põhjarannik.

Erik ja tema pere on Meresuu hotelli veekeskuse ammused kliendid, ent pärast pühapäevast külaskäiku otsustasid nad uutest külastustest loobuda. "Me olime pettunud," sõnas ta.

Erik ütles, et aurusaun ei tööta Meresuus juba ammu, kuid nüüd on üldine langus täheldatav ka muudes pisiasjades.

„Normaalse rätiku asemel anti meile seekord 50×60 sentimeetri suurune lapike, millega saab jalgu pühkida. Nagu oli kirjas sissepääsu juures olnud sildil, ei töötanud aurusaun endiselt, kuid mitte kuskil ei olnud mainitud seda, et ka üks bassein on suletud. Töötanud basseinid olid tavalisest külmemad. Ka dušid ei töötanud normaalselt: mõnest tuli vaid külm vesi, teistest ainult kuum vesi, kolmandatel olid nupud katki. Alguses ei töötanud ka baar ja lapsed ei saanud kokteili osta, siis aga, kui baari töötaja lõpuks tuli, selgus, et kokteili ei saagi teha, kuna piim on otsas. Ja veel: kogu veekeskuses ei näinud me mitte ühtegi töötajat peale baarmeni - ma ei saa aru, kuidas see ohutuse seisukohast üldse võimalik on..." rääkis Erik.

Nädal aega tagasi, täpsemalt 21. märtsil, avaldati ametlik teade, et Viru maakohtu Narva kohtumajas on menetluses pankrotiavaldus Meresuu spaahotelli haldava ja juhtiva ettevõtte OÜ Egeria Kinnisvara vastu.

Seotud lood:

Praegu Meresuu spaahotelli juhi ülesandeid täitev Aare Kööp ütles eile Põhjarannikule, et ärilises mõttes "tulevad mõningad väikesed muudatused", kuid spaahotellis endas olevat kõik korras.

Refereeritud artikli täisteksti loe Põhjarannikust.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias