Tuntud spordiklubi toob Eestisse iseteenindusel põhinevad ööpäevaringselt avatud jõusaalid, millel ka jahmatav kuutasu

 (85)
Treening
Foto on illustratiivneFoto: Ilmar Saabas

Baltimaade suurima spordiklubide operaatori MyFitness tütarettevõte käivitab Eestis uue odava hinnaga ööpäevaringselt avatud jõusaaliketi, investeerides esimesel aastal üle 2 miljoni euro.

MyFitnessi ja Gym Eesti juhatuse esimees Erkki Torn kinnitas, et Eesti turul on selge koht soodsa hinnaga usaldusväärsele ja moodsa sisseseadega jõusaalide ketile. „Alustasime odavketi idee arendamisega juba peaaegu kaks aastat tagasi ning oleme nüüd avamas oma esimesi klubisid. Loodame avada 12 kuu jooksul kaks jõusaali Eestis ning ühe Läti pealinnas Riias,” kinnitas Torn ja lisas, et ettevõte kavatseb esimesel aastal uue jõusaaliketi käivitamisse investeerida üle 2 miljoni euro.

Esimene klubi avab homme uksed Tartus Tartus Veeriku spordikeskuses aadressil Näituse 33. Ehitustegevust on alustatud juba ka Tallinnas, kus klubi loodetakse Tehnopoli linnakus aadressil Akadeemia tee 21/2 avada selle aasta suvel.

Klubid on ööpäevaringselt avatud ja täielikult iseteenindusel toimivad. Klubisse sisenemine toimub läbi mobiilirakenduse, mistõttu ei ole liikmetel vaja kaasas kanda tavapärast liikmekaarti.

"Meie eesmärgiks on pakkuda soodsa hinnaga kvaliteetset jõusaaliteenust ning ma usun, et GYM! jõusaalide kontseptsioon erineb tugevalt senistest turul pakutavatest – seda nii hinna, kvaliteedi kui klubis oleva keskkonna mõttes. Usume siiralt, et soodne, 15-eurone kuutasu ilma igasuguste liitumistasudeta toob julgelt proovima ka sellised inimesed, kes pole kunagi spordiklubis käinud,” ütles Torn.

MyFitness pole aga esimene, kes sellise kontseptsiooniga Eestis tegutsema hakkab. Tallinnas asub näiteks mitu iseteenindusel põhinevat 24-7 Fitness jõusaali, millel samuti üsna odav kuutasu - 19 eurot.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias