Tuntud spordiklubil on Pirita ja Viimsi elanikele hea uudis

 (27)
Tuntud spordiklubil on Pirita ja Viimsi elanikele hea uudis
Foto: eskiis

Pirita südamesse, endisesse linnaosavalitsuse majja kerkivas keskuses avab uksed Rimi supermarket ja spordiklubikett My Fitness.

Pohla & Hallmägi advokaadibüroo esindaja Jüri Ploom, kes on keskuse ametlik esindaja, ütles Delfile, et leping My Fitnessiga on sõlmitud ja spordiklubi tulek keskusesse on kindel.

Lisaks on keskusesse planeeritud kaasaegne hambaravikabinet, apteek, lemmiklooma pood ja kliinik, 4-5 erinevat tuntud toitlustusettevõtet ning samasugused kaubandus-äripinnad, millest enamik on tänaseks üürniku leidnud.

Hetkel käivad läbirääkimised lastehoiu teenuse osutajate ja perearstikeskusega.

MyFitnessi juhatuse esimehe Erkki Torni sõnul jätkab MyFitness oma kasvustrateegiaga ning Pirita klubi avamine on piirkonda arvestades loogiline samm. “Otsisime Piritale pikalt sobivat kohta ning uus vabaajakeskus oli ideaalne valik. Keskuse arendajal oli selge nägemus kontseptsioonist, mis sobis ilusti meie plaanidega.” Erkki Torni sõnul avatakse sel aastal veel vähemalt kaks spordiklubi Eestis ning kaks Lätis.”

MyFitness on endise Pirita linnaosavalitsuse hoonesse ehitatava uue ostu- ja vabaajakeskuse üks ankurrentnike. MyFitness Piritale tuleb jõusaal ning pakutakse ka erinevaid rühmatreeninguid.

Eestis tegutseb praegu 14 My Fitnessi spordiklubi. Pirital avatav oleks seega juba 15.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias