Turvakodude laste kingisoove saab täita heategevusfondile annetades

 (14)
Kirjad jõuluvanale, Raekoja platsi jõulupuu
Foto: Ilmar Saabas

SEB heategevusfondil on seegi aasta käimas Jõulusoovide puu projekt, kuhu on kokku kogutud üle 600 turva- või perekodus elava lapse kingisoov.

Jõulusoovide puu kodulehel saab iga annetaja valida konkreetse kingisoovi, mida turva- või perekodus elav laps on välja valinud. Iga soovi juures on ka lühike põhjendus, miks laps just sellist kinki sooviks.

Tehtud annetuste eest soetatakse jõulusoovide nimekirjas olevad kingitused. Kõikide laste kingid komplekteeritakse individuaalselt.

Jõulusoovide puu projektis osalevad asendus- ja perekodud ning laste turvakodud: Valga Perekodu, Koeru Perekodu, Taheva Sanatoorium, Haiba lastekodu, Tartu Perekodu Käopesa, Elva Laste- ja Perekeskus, Vinni Perekodu, Narva Sotsiaaltöökeskus, Maria ja lapsed, Sillamäe Laste Hoolekande Asutus Lootus, Tallinna Laste Turvakeskus, Tallinna Lastekodu, Kiikla lastekodu, Südamepaik, Viljandi Perekodu, Siimusti lastekeskus Metsatareke, Tilsi Perekodu, Kehra Perekodu, Vahtramägi Mäe-kodu, Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskus, Haapsalu Hoolekandekeskus, Tartu Laste Turvakodu.

Kinki ootavate laste nimekirja näeb SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias