Ülemiste keskus lühendab ajutiselt lahtiolekuaega

 (7)
Ehitusmaterjalide hulgimüüja Wermstock nimetab kodulehel ühe tehtud tööna ka Ülemiste keskuse.
Foto on illustratiivne.Foto: Rauno Volmar

Mõeldes keskuses töötavatele inimestele ja samas arvestades ka külastajate vajadusi, on Ülemiste keskus ajutiselt avatud iga päev 10-19 ning Rimi hüpermarket ja Biomarket 10-21.

Keskuses asuvad apteegid on samuti avatud iga päev 10-19. Parkimismaja ja maa-alune parkla on avatud 8-22. Senimaani oli Ülemiste keskuse tavapärane lahtioleku aeg 10-21.

Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul on olukord keskuses rahulik ja organiseeritud. “Tänase seisuga võib öelda, et Ülemiste keskusesse ei ole tekkinud noorte kogunemiskohti, mida koolide sulgemisel kõige enam kardeti. Oleme tõhustanud ka turvameetmeid, jälgime olukorda väga tähelepanelikult ja vajadusel reageerime paindlikult.”

Ülemiste keskus järgib kõiki valitsuse ja kohalike omavalitsuste ettevaatusabinõusid ja juhiseid, samuti Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) juhiseid. Oleme tihendanud üldalade puhastamise graafikuid, erilist tähelepanu pööratakse kõige kontaktsemate pindade desinfitseerimisele.

Seotud lood:

Kõigi keskuse sissepääsude juurde on paigaldatud käte desinfitseerimise vahendid. Samuti on nii oma töötajate kui külastajate WC-desse on paigaldatud käte desinfitseerimiseks vajalikud vahendid. Kõigile töötajatele on antud juhtnöörid olla väga tähelepanelikud hügieeninõuete täitmisel ning Terviseameti poolt antud soovituste järgimisel. Keskuses on tühistatud kõik planeeritud üritused.

Täpsemat infot iga kaupluse kohta saab Ülemiste keskuse infolaua telefonil 603 4999.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

 • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
 • Olulised telefoninumbrid:
  • 1247 – Käitumisjuhised eriolukorras toimetulekuks ja koroonaviirusega seotud küsimustes (24h, tasuta)
  • 1220 – Perearsti nõuandetelefon eesti ja vene keeles, pakub meditsiinialaseid nõuandeid ja konsultatsiooni (24h, tasuta)
  • 53 01 9999 – Välisministeeriumi konsulaarinfo, kui oled välismaal hätta jäänud (24h)
  • 112 – Hädaabinumber kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks (24h, tasuta)
 • COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused.
 • Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
 • Valitsus kehtestas viiruse kiire leviku tõttu 1. maini eriolukorra. Loe lähemalt, mida see kaasa toob!
 • Pärast välismaalt naasmist peavad nii Eesti elanikud kui ka välisriigi kodanikud olema kaks nädalat isolatsioonis. Loe lähemalt Välisministeeriumi kodulehelt!
 • Loe lähemalt koroonaviirusest Terviseameti kodulehelt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias