Üleskutse talupidajatele ja väikeettevõtjatele: tutvustage Eestis reisijatele kodumaiseid võimalusi Circle K teenindusjaamades

 (3)
Üleskutse talupidajatele ja väikeettevõtjatele: tutvustage Eestis reisijatele kodumaiseid võimalusi Circle K teenindusjaamades
Pressimaterjal

Tänasest alustas Circle K kogukonnaprojekti, mille eesmärk on edendada üle-Eestiliselt kogukondlikku väikeettevõtlust. Selleks paigaldati 31-te Circle K täisteenindusjaama teadetetahvlid, kuhu on oodatud teel olijatele suunatud kogukonna sõnumid, puhkekohtade info ja aiasaaduste müügisõnumid.

Koroonaviiruse piirangutest tingitud majandusseisak on tugevalt mõjutanud kõiki ettevõtjaid, sealhulgas maapiirkondade väikeettevõtjaid, kes suure osa oma iga-aastasest käibest teenivad suveperioodil. Circle K kogukonnaprojekti algatusega soovime anda enda panuse kohaliku elu edendamisele ning kutsuda üles kõiki meie tarbijaid eelistama eestimaist,“ lausus Circle K peadirektor Kai Realo pressiteate vahendusel.

Circle K täisteenindusjaamadesse paigaldati teadete tahvlid, kus kohalikud ettevõtjad saavad teel olijatele tutvustada kohalikke teenuseid, vaatamisväärsusi kui ka toodete müügiinfot. „Näiteks ootame teadetetahvlile kuulutusi kohalike puhkemajade, talusaaduste müügi ning vaatamisväärsuste kohta, mida teel olijad võiksid külastada ning mis muidu teekonnale ei pruugi jääda. Meie soov on tõsta nii suveseiklejate teadlikkust Eesti eri paigust kui ka ärgitada tarbima kohalikku toodangut, edendades seeläbi maapiirkondade ettevõtlust,“ kirjeldas Realo.

Seotud lood:

Ta lisas, et kui teel olija saab Circle K teenindusjaamas võimaliku tursimistalu, aiasaaduste kasvataja, suitsukala müügikoha või avatud talu kohta infot, siis saab paremini ka enda reisi marsruuti planeerida ning seeläbi vähenevad maanteedel ootamatud manöövrid, kui lihtsalt möödudes müügisilti märgatakse.

Teadetetahvlid paigutati Circle K 31-te täisteenindusjaama, mis jäävad väljapoole Tallinnat ja Tartut, et aidata kaasa väiksemate piirkondade kohalikule tegevusele. Teadetetahvlid leiab teenindusjaama seinalt.

Realo sõnul on teadetetahvlile oodatud kõik teated ja kuulutused, mis sisaldavad tarbijatele olulist informatsiooni kogukonna vaatamisväärsuste, pakutava toote või teenuse kohta. „Circle K jätab endale õiguse eemaldada teadetetahvlilt kõik ebasobivad teated,“ selgitas Realo.

Teadetetahvlid on leitavad järgnevatest teenindusjaamadest:

Harju maakond, Peetri
Harju maakond, Keila
Harju maakond, Jüri
Harju maakond, Viimsi
Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve
Jõhvi, Tartu mnt
Jõhvi, Tallinna mnt
Jõhvi, Narva mnt
Narva, Kesklinn
Narva, Linnapiiri
Pärnumaa, Häädemeeste
Pärnu, Tallinna mnt
Pärnu, Riia mnt
Pärnu, Papiniidu
Pärnu, Ülejõe
Lääne-Viru maakond, Haljala
Rakvere, Väljavahi
Rakvere, Näpi
Viljandi, Endla
Viljandi, Leola
Rapla maakond, Urge
Rapla maakond, Märjamaa
Võru, Pikk tn
Võru, Kesklinna
Jõgeva maakond, Mustvee
Jõgeva maakond, Adavere
Järva maakond, Aravete
Järva maakond, Mäo
Valga maakond, Valga
Põlva maakond, Põlva
Haapsalu, Uuemõisa

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias