Üllatuslik samm: Prisma avab täna kõik oma kauplused ööpäevaringselt

 (111)
Kaubanduskeskus.
Kaubanduskeskus.Foto: Karli Saul

Prisma avab täna jõulueelseteks päevadeks kõik kaheksa hüpermarketit ööpäevaringselt, et anda inimestele võimalus sooritada jõuluostud neile sobivatel aegadel.

Pühade ajal suunab Prisma kauplustesse täiendavad jõud, et teenindada tavapärasest kiiremini tühjenevaid riiuleid ja suuremat hulka ostjaid. Ajutiselt värvati tööle 40 inimest ning tavapäraselt ulatavad puuduolevad abikäed ka ettevõtte kontoritöötajad, teatas ettevõte pressiteate vahendusel.

Prisma tegevdirektori Jussi Nummelini sõnul on keti jaoks kõige olulisemaks klient ja tema vajadused ning seetõttu tehakse kiirel jõuluperioodil erilisi jõupingutusi.

„Väärtustame kliendi aega ja soovime, et kõigil saaksid kingid ja kõik muu jõuluks vajalik rahulikult ostetud,“ ütles Nummelin. „Jõulueelne külastusstatistika näitab, et hilisõhtune ja varahommikune aeg on paljudele sobivaimaks ajaks ostude sooritamiseks, mistõttu on praegu ööpäevaringselt avatud poodides palju rahvast ka kella 1-ni ja alates kella 6-st hommikul. Alates tänasest kuni 23. detsembri hilisõhtuni on kõik kaheksa Prisma hüpermarketit avatud katkestusteta ning kõik kliendid hoolimata kellaajast väga oodatud.“

Jõulueelsel ajal kaupluses ise abiks olnud Nummelin lisas, et ta tunneb heameelt, et päevaseks ajaks vajalik abijõud leiti väljast ning öised abikäed oma töötajate seast.

Lisaks tavapäraselt 24/7 avatud Tallinna kauplustele Lasnamäel, Sikupillis ja Mustamäel, on 21.-23. detsembrini ööpäevaringselt avatud ka Kristiine ja Rocca al Mare Prisma. Samuti on avatud Tartu Prismad Annelinnas ja Sõbra tänaval ning Narva hüpermarket.

Seotud lood:

„Tartu kliendid on meilt alates kevadest uurinud, millal ööpäevaringne Prisma ka seal avatakse. Nüüd avaneb meil võimalus seda esmakordselt pakkuda, et näha, milline on sealsete inimeste vastuvõtt,“ lisas Nummelin.

Senine öö-Prismade kogemus näitab, et ostetakse kõikvõimalikke kaupu alates kohvist, energiajoogist, piimast ja muust toidukaubast, lõpetades lillede, sokkide, pükste ja teiste rõivaste, tööriistakomplektide ning kalastuseks mõeldud ussidega. Jõulude eel on hoogustunud mänguasjade, kinkekottide ja jõuluvalgustite ostmine.

Vahemikus 21.-23. detsember on kõik Prismad üle Eesti avatud ööpäevaringselt, misjärel jäävad 24/7 avatuks Mustamäe, Lasnamäe ja Sikupilli Prisma. Ülejäänud kauplused on 24. ja 31. detsembril avatud 21.00ni ning 1. jaanuaril alates 12.00 kuni 23.00. ePrisma teenus on kullerteenust pakkuva DPD tõttu suletud 24., 25. ja 31. detsembril ning 1. jaanuaril.

Eelmisel aastal oli Soomes tervel jõulunädalal ööpäevaringselt avatud 9 Prisma hüpermarketit, mille menukus kasvas pühade lähenedes iga päevaga. Eestis otsustas Prisma keskenduda viimastele jõulueelsetele päevadele, et olla avatud siis, kui jõuluostudeks kõige suurem vajadus.

Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd ca 800 inimesele. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 40 000 inimese. Prisma on kõige laiema valiku ja soodsaima ostukorviga poekett Eestis. 2019. aastal avab Prisma esimese supermarketi vanalinnas Aia tänaval.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias