VAATA | IKEA avaldas oma esimese eestikeelse kataloogi. Ettevõte: Eesti on turg, kuhu tahame järgmisena siseneda

 (46)
Läti IKEA avamine
IKEA ostukärud külastajate ootel.Foto: Karin Kaljuläte

Nüüd saab IKEA kataloogi sirvida ka eesti keeles. Kas see tähendab, et tuntud mööblikaubamaja siseneb peagi Eesti turule?

Kataloog asub hetkel Läti Ikea kodulehel ja seda saab vaadata SIIT. Kusjuures kataloogis seisab ka lause "rohkem uudiseid leiad aadressilt IKEA.ee." Sellist saiti aga veel olemas pole.

„30. augustil avasime teise IKEA poe Baltikumis. Tänu Riia poele on IKEA Eesti rahvale lähemal kui kunagi varem. Kuna reis IKEA poodi võtab nüüd eestlaste jaoks vähem aega, soovime ühtlasi Eestist Riiga saabuvate külastajatega suhelda nende enda keeles,“ ütles Johannes R. Jóhannesson, IKEA Baltikumi jaemüügi juht.

„IKEA kataloog on üks suuremaid publikatsioone nii meie firma kui ka külastajate jaoks. Kümnetest inimestest koosnev meeskond töötab selle sisu ja sellele kohaliku ilme andmise kallal, tuues nii meie klientideni tuhandeid taskukohaseid ja inspireerivaid lahendusi. Ühtlasi näitab IKEA kataloogi ilmumine eesti keeles ka seda, et pärast edukat starti Riias, oleme enda pilgu pööranud juba järgmise Balti riigi turu poole,“ lausus ta.

IKEA Baltikumi turundusjuht Kristina Mažeikyte ütles ERR-ile, et esimene eestikeelne IKEA kataloog on valmis.

Seotud lood:

"IKEA Riia poes ostlevate eestlaste vajadustele vastamiseks laeti eestikeelne kataloog üles poe Läti veebilehele," lisas Mažeikyte.

Viimases uudiskirjas teatas IKEA, et peatselt tuleb poekett ka Eestisse, kuid selle kohta on turundusjuhi sõnul veel vara täpsemat infot jagada.

"Mis puudutab IKEA sisenemist Eestisse, saame öelda, et Eesti on turg, kuhu tahame järgmisena siseneda," kinnitas ta. "Niipea, kui meil on selle kohta uudiseid, jagame neid Eesti elanikega."

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias