Vaata, kus saab Megastaril süüa ja juua ning milline on laeva tualettruum

 (24)

Täna kell 13.30 Tallinna sadamast Helsinki poole väljuv Tallinki uus laev Megastar on moodsal LNG kütusel sõitev moodne laev, mis võlub oma minimalistliku disaini ja mugavate lahendustega. Vaata videost, kuidas tundub laev seestpoolt.

Megastaril on palju erinevaid toitlustuskohti ja hiiglaslik ostlemisala. Videos saad lisaks neile võimaluse tutvuda ka laste mängumaa, talveaia ja laeva tualettruumidega.

Megastari ehitusprotsess algas 4. augustil 2015. aastal. Kiilupanek leidis aset eelmise aasta 9. veebruaril, ristimistseremoonia juulis ja esimesed proovisõidud toimusid mullu detsembris ja tänavu jaanuaris.

Megastar on 212 meetrit pikk ja mahutab 2800 reisijat ehk on sama lai ja mahukas kui Tallinki üks suurimaid kruiisilaevu Baltic Queen. Kütusena hakkab Megastar kasutama peamiselt veeldatud maagaasi (LNG), kuid on võimeline liikuma ka diiselkütusega.

Olles ehitatud spetsiaalselt Tallinna-Helsingi laevaliini jaoks, järgib Megastar kõiki praeguseid ning tulevasi nõudeid heitgaaside seirealadele, mille hulka kuulub ka Läänemeri.

Laev hakkab kasutama Helsingi sadamas uut terminali, kuid veel järgneva kuu jooksul sisenevad reisijad laevale ja väljuvad vana terminali kaudu.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias