VIDEO: McDonald's tuli välja absurdse leiutisega neile, kel kaste burgeri vahelt välja kukub

 (1)

McDonald's tuleb välja uue „leiutisega", mille peale tõenäoliselt pole ükski kiirtoidukoha külastaja ise tulnud, et tal seda vaja võiks minna. Tegemist on söödava kahvliga, mis koosneb friikartulitest.

Täpsemini - tegu on plastikust abivahendiga, mille avasse käivad friikartulid. Nii saab abimehe abil friikartuleid lihtsamini kasta kastmesse, mis on näiteks burgeri vahelt söömisalusele kukkunud, vahendab The Sun.

McDonald's ise nimetab leiutist frorkiks, mis on valmistatud peaasjalikult selleks, et burgerikastmed ei jääks kasutamata. See pidavat olema „suur probleem".

Naeruväärses reklaamklipis näeb seda, kuidas uut silikonist kahvlit kasutada.

Klipis näitavd legendaarne telenägu Anthony Sullivan ja kokk Mike Haracz, kuidas kahvel töötab. Anthony küsib vaatajatelt: „Kas frork muudab teie elu? Tõenäoliselt mitte. Kas frofk teeb parandab teie söömiskogemust? Ma pakun, et jah... võib-olla!"

Punast värvi abivahendil on ülaosas avaus, kuhu klient saab ise sisestada kolm või neli friikartulit, et tekitada imiteeritud kahvel. See ots võimaldab üles korjata kukkunud kastmeloigud ja süüa kõik kuni viimse tilgani ära.

Frofksid on esialgu saadaval vaid USAs ning need antakse kaasa klientidele, kes ostavad menüüsse kuuluvaid uusi võileibu.


Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias