VIDEO: Uue keskuse katusele tuleb 120 meetrit merepinnast kõrguv vaateratas

 (140)

Peterburi tee veerde, Ülemiste keskuse kõrvale kõrguv uue kaubanduskeskuse arendaja näitas Delfile, millised näevad välja tulevased korruste plaanid ja milliste vaadete osaliseks poodlejad keskuse valmides saavad.

AS Pro Kapitali juhatuse liige Allan Remmelkoor näitas Delfi Kasulikule Peterburi tee äärde kõrguva ehitusjärgus kaubanduskeskuse T1 konstruktsioonidelt avanevaid vaateid ning tutvustas plaane, mis näitavad keskusesse tulevaid poodide paiknemist.

"Selgelt üle poole on rentnikega kaetud. Lähinädalatel läheneme 55 protsendile,"

Mahuliselt on T1 keskus võrreldav Ülemiste ja Rocca al Mare keskustega, kuid kontseptsioonilt ja sisult püütakse suurkonkurentidest erineda. "Arhitektuuriliselt ei ole sellele Baltikumis aga võrreldavat. Kõige lähem oleks ehk Stockholmis," märkis Remmelkoor.

Nimelt on keskuse korruste vahe tavapärase 3,5-4 meetri asemel suisa 7 meetrit ning poodide vaateakende kõrgused tulevad lausa 5 meetrit.

Uusi ja varem Eesti turult puudunud brände tuleb Remmelkoori sõnul keskusesse üksjagu, kuid omal kohal on ka senituntud poed, mis tuleksid avamishetkeks - 2018. aasta kevadeks - keskusesse uuenenud kujul.

Miks keskuse avamine 2018. aastasse lükkub ning millised vaated T1 neljandalt korruselt avanevad, vaata lähemalt videost.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias