VIDEO | Vaata, kuidas Tallinna kesklinnas liba-Tulikaid vahele võeti ja milliseid jaburaid põhjendusi juhid andsid

 (198)

"Igal firmal on õigus vaid üks täht ära vahetada ja ongi juba täiesti teine tähendus," seletab enda kaitseks üks voliniku hambu jäänud taksojuht. Tulika takso käis Tallinna kesklinnas puistamas taksojuhte, kes firma logo kopeerivad.

Täna teatas Tulika takso avalikkusele, et on hädas taksofirma kaubamärki jäljendavate "liba-Tulika" juhtidega. Firma võttis appi patendivolinik Almar Sehveri ja korraldas kontrollkäigu Tallina kesklinnas. Volinik informeeris juhte sellest, et nende tegevus pole seaduslik ja käskis neil kolme päeva jooksul rikkumine lõpetada.

Tulika kaubamärk on inimeste seas tuntud ja hinnatud, tegemist on Eesti vanima ja suurima taksofirmaga. Seda aga kasutavad mõned taksojuhid osavalt ära kujundades oma auto peal olev logo väga sarnaseks Tulika omaga.

Üks juht, kelle valge masina peal oleval logol on kolm täppi, astub julgelt autost välja ja asub kohe protesteerima. Tema näitab, et logol on kohe mitu erinevust Tulika omaga. Volinik püüab kõikidele seletada, et mõne pisiasja muutmine ei tee neid vastutusest vabaks. Sisuliselt on tegemist registreeritud ja kaitstud kaubamärgi jäljendamisega.

Vaata lähemalt ülalolevast videost!

Päris Tulika ja liba-Tulika Lugeja foto


Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias