VIDEOD: Dannii Minogue ja Miami ärimees tutvustavad maailma esimest oma korteris lendamise kogemust kommertslennul


VIDEOD: Dannii Minogue ja Miami ärimees tutvustavad maailma esimest oma korteris lendamise kogemust kommertslennul
Kaader videost

Aasta lõpus teatas Araabia Emiraatide lennufirma Etihad Airways, et esimese oma elamises (The Residence by Etihad) veetva lennu on broneerinud Miami ärimees ja lennundusentusiast Gino Bertuccio. Itaallane on esimene inimene, kes lendas kommertslennunduses maailma ainsas mitmetoalises kajutis, vahendab Etihad.

Mõne inimese korterile silmad ette tegevas The Residence’is on elutuba, 2-kohaline magamistuba ja duširuum.

Mis maksab saiapäts? International Business Times’i andmetel maksab osal Airbus A380 lendudel selline luksus sama palju kui New Yorgis 3-toalise korteri kuuüür — silmi punnitava panevad 36 463 eurot. Olenevalt lennust jääb hind umbkaudu 18 000 ja 36 000 euro vahele.

Videotest on näha, mida selle raha eest saab. Olgu veel öeldud, et The Residence’i istmed on tehtud samast nahast, millest Ferrari istmed ja voodilinad on valmistatud Egiptuse puuvillast. Nagu sellest veel vähe oleks, serveerib Savoy akadeemias koolitatud ülemteener kliendile hommikusöögi voodisse ning otseloomulikult on tema teenistuses terve lennu vältel.

Esimene õnnelik reisija, ärimees Gino Bertuccio on alati olnud suur lennundusentusiast, kuid teda köitis erakordse kogemuse puhul iseäranis ülemteenri kontseptsioon. Lennundushuvilise isiklikku kollektsiooni kuulub 2000 mudellennukit, mida ta kogub. Enne lendu ütles Bertuccio midagi, mida ükski lendaja ilmselt kunagi öelnud ei ole: “Ma sooviks vaid, et lend oleks pikem.”

Seotud lood:

The Residence’i tutvustab austraalia laulja-näitleja ja Etihadi saadik Dannii Minogue

Intervjuu esimese reisijaga enne lendu

Intervjuu esimese reisijaga pärast lendu

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias