VIDEOTEST: Kuidas töötab Eesti esimene kiirtoidurestorani iseteeninduskassa?

 (30)

Delfi Kasulik käis Tallinna Rocca al Mare McDonald'si restoranis, kuhu mõni aeg tagasi iseteeninduskassad paigaldati.

Iseteeninduskassad on justkui suured puldid, mis võimaldavad kliendil veidi rohkem menüüsse süveneda ning nii oma tellimus kuni maksmiseni ära vormistada.

Kohe, kui tellimus on tehtud, hakatakse seda ekstra sinu jaoks algusest peale valmistama. Seega iseteeninduskassast ostetud burger valmib tellijale maksmise hetkest alates mõne minutiga. Mis on iseenesest meeldiv teada, sest soojendusalusel seisvad burgerid on küll söödavad, kuid mitte nii kena välimuse ja maitsega.

Muuseas - neil, kellele näiteks sibul ei meeldi, saavad iseteeninduskassas burgeri koostisosadest sibula eest tärni ära võtta ja ongi burger meeldivama maitsega. McDonald'sil on plaanis seda funktsiooni veidi edasigi arendada nii, et uuel aastal saaksid Eesti kliendid iseteeninduskassat kasutades erinevaid McDonald'si burgereid oma suva järgi ristata - võtta ühest burgerist kastme, teisest kotleti ja olla ise uute maitsete looja.

Iseteeninduskassad on McDonald'sil plaanis paigaldada veel ka Tallinna vanalinnas asuvasse Viru McDonald'sisse ja Sõle kiirtoidukohta.

Vaata lähemalt videost, kuidas kassa töötab.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias