Võitlus Eesti populaarseima bussimarsruudi nimel: Lux Express lisab Tallinn-Tartu liinile pooltunniväljumised

 (8)
Bussiliin
BussiliinFoto: Ilmar Saabas

Lux Express lisab alates detsembrist Tallinn-Tartu liinile uued väljumised täis- ja pooltundidele ning hakkab Tallinna ja Tartu vahel sõitma 62 korda päevas. Sõiduplaani täiendust kavandas ettevõte juba alates kevadest ning nüüd sai kätte ka vajalikud liiniload.

Uue graafiku alusel sõidavad bussid Tallinna ja Tartu vahel varahommikust hilisõhtuni igal täistunnil ja pea igal pooltunnil. Liini teenindavad Lux Express ja Simple Express bussid.

Mõlema kaubamärgi all sõitvaid busse opereeriva Lux Express Estonia kommertsjuhi Märt Sibriku sõnul püsib Tallinn-Tartu liinil nõudlus nii mugavale kui ka soodsa piletihinnaga teenusele ning uus sõiduplaan erinevate bussidega täiendab sõitjate valikuvõimalusi. “Kohandame pidevalt oma teenust reisijate eelistustest lähtuvalt ja soovime pakkuda oma klientidele kõrgeimat teenusekvaliteeti. Erineva hinna- ja mugavustasemega sõiduteenused täiendavad teineteist," rääkis Sibrik.

Kommertsjuht tõi välja, et kaheksa uue väljumise lisandumine on sõitjate jaoks vaid positiivne. “Sõidugraafik muutub tihedamaks ja tekivad selged alternatiivid nii hinnatundlikumale kui ka mugavust hindavale kliendile. Teenindame liine nii kõrgeima mugavuskvaliteediga Lux Expressi kui soodsama piletihinnaga kvaliteetsete ja kaasaegsete Simple Expressi bussidega,” tõi Sibrik välja.

Lisaks juba tavapärastele täistunni väljumistele saab alates detsembrist Tartust Tallinnasse ja tagasi alates kell 6.00 varahommikul kuni kella 20.00 õhtul kõikidel pooltundidel. Samuti täieneb sõiduplaan õhtuse väljumisega Tartust Tallinnasse kell 22.00, mida näiteks Tartus teatrit külastavad inimesed on juba mõnda aega oodanud.

Lux Expressi liinitäiendus pole esimene rõõmustav uudis pealinna ja ülikoolilinna vahelt sõitjatele. Oktoobris teatas ka Go Bus, et hakkab Tallinna ja Tartu vahelt sõitma.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias