Volkswageni sõidukeid saab nüüd soetada veebipoest

 (8)
Volkswagen ID.Buzz elektrilise hipibuss. Volkswageni uus esindus Ülemistel
AutoesindusFoto: Karin Kaljuläte

Volkswagen lansseeris Eestis veebipoe, mis võimaldab autot valida ning selle ka kätte saada mugavalt kodust lahkumata. Nüüd on veebipoes võimalik lisaks sõidukite ja nende tehniliste omadustega tutvumisele, ekspertnõu saamisele ning testsõidule registreerimisele kasutada ka mitmesuguseid lisateenuseid nagu näiteks sõiduki registreerimine, kojuveo teenus ja talverehvide tellimine.

"Volkswageni brändi iseloomustab uuendusmeelsus ning võime kohaneda kiiresti uute olukordadega, seejuures pakkudes uusi võimalusi igapäevaelu hõlbustamiseks. Eesmärgiga muuta kliendikogemust veelgi mugavamaks, tutvustasime hiljuti virtuaalset veebiesindust, kuid nüüd astusime sammu edasi ning avasime veebipoe, kus on võimalik saadaval olevaid autosid koheselt broneerida. Nüüd on klientidel võimalik meiega veelgi kiiremini ühenduda ja seda kodust lahkumata,” kommenteeris Volkswageni maaletooja tegevjuht Ilze Grase-Ķibilde.

Hetkel on veebipoes saadaval üle 400 Volkswageni sõiduki, millest sobivaima saab koheselt kätte valitud esindusest või kasutades kojuveo teenust. Broneeringu tegemiseks tuleb kliendil tasuda 500 eurot broneerimistasu, mille saab broneeringut tühistades koheselt tagasi. Broneeringut tehes saab valida endale sobivaima maksemeetodi ning arvutada välja ka võimaliku liisingumakse*.

Uue veebipoe avamise puhul on sõidukid saadaval eriti soodsate hindade ja tingimustega. Volkswageni sõidukit soetades on võimalik säästa kuni 8 300 eurot.

VW e-pood

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias