Yandex Taxi tegutseb nüüd ka Tartus

 (13)
Yandex Taxi tegutseb nüüd ka Tartus
Yandex.TaxiFoto: Yandex

Tartus käivitati Yandex.Taxi online-teenus. Nüüd saavad linnaelanikud tellida takso mobiili rakenduse kaudu. Teenus tuli Tartusse pärast selle käivitamist Tallinnas, teatas ettvõte.

Tartus on teenusel ühtne tariif. Reisi hind kujuneb järgmiselt: sõidualustustasu ja esimene 0,5 km ei ületa 2 eurot. Edasi – kuni 0,65 eurot ühe kilomeetri eest. Reis Tartu Ülikooli Peahoonest Karlova Mäeni maksab umbes 3 eurot 10 senti, Vanemuisest Biomeedikumi – umbkaudselt 3 eurot 50 senti.

Takso tellimiseks tuleb avada mobiilirakendus ja täpsustada koht, kuhu tuleb sõita. Teenus määrab ise kasutaja asukoha (kui seadmes on asukohateave sisse lülitatud) ja saadab sinna auto.

„Tartu on Eestis teine linn, kus rakendus Yandex.Taxi käivitati. See startis edukalt Tallinnas 1. mai ööl: juba juunikuu alguses kasutas teenust rohkem kui 50 000 inimest. Meie tehnoloogiad ja algoritmid teevad taksosõidu mugavaks ja odavaks. Need aitavad suurendada juhtide töötasu ja vähendada reisijate kulusid,“ ütleb Yandex.Taxi rahvusvahelise strateegia juht Aram Sargsjan.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias