Amazoni imenuppu vajutades võib täiendada oma mähkme- või makaronivarusid

 (13)
Amazon Dash nupp
Amazon Dash nuppFoto: promo

Kujutle, et pesupulber, makaronid ja mähkmed on otsakorral. Kas poleks mugav need tooted ühe nupuvajutusega oma ostunimekirja lisada ning juba järgmisel päeval need ilma poodi minemata kätte saada? Nüüd on see võimalik.

Amazon on turule tulnud tootega Dash, mis kujutab endast väikest nuppu, mida vajutades saab nupule märgitud toodet juurde tellida. Imevidina saavad Amazon Prime'i kasutajad soetada kõigest 5 dollari eest.

Patareil töötava nupukese saab kinnitada pesumasina, külmkapi või ükskõik mille külge. Järgmine kord kui pesupulber või makaronid on otsakorral, saab nupule vajutades oma varusid täiendada: tellitud toode jõuab ukse taha päeva või kahe jooksul ning Prime klientide jaoks on kauba kohale toimetamine tasuta.

Dash töötab üle Wi-Fi võrgu ning saadab ostu kinnitamiseks teate ka telefoni. See välistab võimaluse, et lapsed võivad mänguhoos mitukümmend pudelit pesuvahendit tellida - järgmine saadetis läheb teele alles siis, kui eelmine kohale jõuab.

Hetkel on tootevalikus 18 erinevat nuppu, nende seas Tide, Gatorade, Huggies, L'Oreal ning Gilette, mille tellimiseks piisab nüüdsest vaid ühest vajutusest.

Vaata tervet tootevalikut siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias