Balbiino tõi turule laktoosi- ja gluteenivabad Smuutikesed

 (3)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Kodumaise jäätisetootja AS Balbiino tooteportfelli lisandus kaks uut sorbetti: kookose-sidruni Smuutike ja vaarika Smuutike.

Mõlemad on 0% rasvasisaldusega ja piimavabad. Vaarika Smuutike sisaldab 54 kilokalorit ja Kookose-sidruni Smuutikeses on 68 kilokalorit.

“Balbiino esimene sorbett Mango Smuutike võeti nii jäätisesõprade kui ka toiduekspertide poolt nii hästi vastu, et saavutasime eelmisel aastal mangopüreest valmistatud sorbetiga Eesti Parima Toiduaine tiitli. Smuutikese edu pani Balbiino jäätisemeistrid pingutama, et täiesti piima- ja rasvavaba maius oleks sel hooajal magusasõpradele saadaval ka uute maitsetega,” rääkis Balbiino turundusdirektor Enel Kolk.

Sorbettide valmistamisel kasutatakse puuvilja- ja marjapüreesid, mis annab neile puuvilja või marja maitse. ”Balbiino valikus olevad sorbetid sobivad hästi veganitele ning laktoosi ja gluteeni vältijatele, sest nad ei sisalda piimseid komponente. Samuti on need väga sobivad inimestele, kes soovivad nautida rasvavabasid desserte,“ selgitas Enel Kolk.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias