Eestis jõuavad esmakordselt turule täidisega lihapihvid

 (17)
M&M täidisega lihapihvid
M&M täidisega lihapihvidMaks ja Moorits

Maks&Moorits toob esmakordselt ja ainsana Eestis müügile kodumaised täidisega lihapihvid, mille tootearenduses on inspiratsiooni saadud nii traditsioonilistest Eesti maitsetest kui eksootilisest Prantsuse köögist.

Kui täidetud lihapallid on Eesti tarbijale tuttavad juba varasemast, siis täidisega lihapihvid jõuavad lihasõpradeni tänu Maks&Mooritsale esmakordselt. Atria müügidirektori Meelis Laande sõnul lähtub lihatööstus tarbijate tegelikest vajadustest ja ootustest. „Tootearendus ja sortimendi täiendamine vastavalt tarbija eelistustele on tänapäevases lihatööstuses üks võtmeküsimusi. Seetõttu soovime tarbijale pakkuda lihtsaid ja koduseid maitseid igaks toidukorraks. Kauplustes võib leida küll erinevate tootjate lihapihve, kuid täidisega lihapihvid on Eestis midagi täiesti uut ja esmakordset,“ ütles Laande.

Maks&Mooritsa tootearendusjuht Margit Sedriku sõnul võttis tarbija nende kaks aastat tagasi turule toodud klassikalised ja juustuga lihapihvid ning sellele järgnenud porgandi pihvi väga hästi vastu. Positiivsest tagasisidest sündiski idee tuua esmakordselt Eestis turule täidisega lihapihvid.

Lisaks lihtsatele eestipärastele täidistele on Maks&Mooritsa täidisega lihapihvide tootesarjas ka maailmakuulsaid maitseid nagu ratatouille. „Tarbija suured lemmikud on juust ja kukeseened, mistõttu on just need kodumaised puhtad maitsed meie lihapihvide täidiseks. Kuid olles osa Euroopast, kasutame uutes lihapihvides ka ühte nende parimat kööki- Prantsuse kokakunsti tõelist superstaari- ratatouille’i,“ märkis Maks&Mooritsa toorearendusjuht Margit Sedrik.

Maks&Mooritsa täidisega lihapihvid on müügil 400 grammises pakendis ning need on saadaval kõigis hästivarustatud kauplustes.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias