Igav Kana-Clinton või ettearvamatu Peekoni-Trump? USA presidendivalimistel saad hääletada ka pitsat tellides

 (3)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Duell Donald Trumpi ja Hillary Clintoni vahel saab läbi juba homme, kui valitakse 45. USA president. Homse õhtuni on läbi toidukulleri äpi Wolti võimalus hääletada enda meeliskandidaadi poolt, tellides vastavanimeline pitsa.

Mack Bar-B-Que ja Wolt on spetsiaalselt presidendivalimiste jaoks pannud kokku päevakajalised pitsad, mis iseloomustavad kandidaatide isiksusi ja väljaütlemisi.

Trump on parajalt ülbe ja iseloomukas pitsa, kuid maitseb paljudele oma värvika sisu poolest. Bravuurikust lisab ka peekonist ehitatud müür. Trumpi pitsa pealt võib leida BBQ rebitud sealiha, krõbeda peekoni, küüslaugu, ananassi, BBQ kastme, jalopeno, riivitud ja cheddar juustu.

Hillary võib olla natuke igav pitsa, kuid teeb üldiselt oma tööd esinduslikult. Maitseb see-eest alati hästi, kuna retsept on ajas vastu pidanud juba kümnendeid. Hillary pealt võib leida kanafilee, paprika, shampinjonid, ananassi, pitsakastme, juustu ja rukola.

Duelli käiku on võimalik näha Wolti kodulehel, kus reaalajas iga pitsa tellimusega muutub ka tulemuste seis kodulehel. Täpsemad tulemused antakse teada Wolti Facebooki lehel kolmapäeval.

Eripizzade hinnaks on L 10,90 € ja XL 17,90 € ja tuuakse kohale 7 km raadiuses Tartu mnt Mack Bar-B-Que’st.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias