Uue maitsega Coca-Cola on karastusjoogi fännileeri kaheks lõhestanud

 (23)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Hiljuti tuli Coca Cola Company turule uue mekiga joogiga. Klassikalisele Coca-Colale on lisandunud ingverimaitseline jook, mis peaks tootja sõnul olema ideaalne karastus kuumal päeval. Fännide arvamused lähevad selle koha pealt aga lahku, kirjutab The Independent.

Ingverimaitseline Coca-Cola tuli esialgu turule vaid Austraalias ja Uus-Meremaal ning tootja pole avaldanud, kas see võiks ka neist riikidest väljapoole jõuda. Uue maitse loomise ajendiks oli ingverimaitseliste jookide populaarsuse kiire kasv Austraalia turul. Tegemist on n-ö eripruuliga, mida on esialgu planeeritud vaid piiratud koguses turule lasta.

Ingverimaitseline Ginger Coke järgneb turul juba kanda kinnitanud Coca-Cola erinevatele maitseversioonidele, mille hulka kuuluvad kirsimaitseline, vaniljemaitseline, apelsinimaitseline ja rohelise tee maitseline kokakoola.

Ehkki osa fännidest on Ginger Coke'ist täiesti vaimustuses ning lubavad enne pudelite poest kadumist mitu kastitäit karastusjooki koju varuda, on mitmed koolaaustajad pettunud.

Seotud lood:

Vaata, mida arvab internet uuest Coca-Colast!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias