Aia- ja terrassimööbel ning kogu vajalik aiasisustus on kuni 86% soodsam!

 (1)
Läti ehitus- ja aianduskaupade pood Depo
Foto: KADRI TRAMM

Aiahooaeg on käes! Zave.ee tootevalikust leiad suurepäraste hindadega aia- ja terrassimööbli tuntud kaupmeestelt. Valikus on aiatoolid ja lauad, diivanikomplektid, lamamistoolid, ripptoolid, tuleasemed, lillepotid, varikatused ja paljud teised kaubad. Zave aitab sul võrrelda erinevaid tooteid ja leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 tootevalikus on aiamööbli komplektid nii suuremale kui ka väiksemale seltskonnale. Vali endale stiilne nurgadiivaniga komplekt, mugav ripptool või hoopis puidust aiamööbel. Ripp-korvtoolide hinnad on all kuni 63%.

Kogu aiamööbli valikuga tutvu SIIT.

Erinevad sisustustooted ja aiatarvikud vali SIIT. Saadaval on erinevad tuleasemed, ilmastikukindlad plastikvaibad, varikatused, päikesevarjud ja palju muud.

Kogu ON24 tootevalikuga tutvu SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoest leiad tuhanded hea hinnaga puhkuse- ja aiakaubad. Valikus on superhindadega mööblikomplektid nii rõdule kui aeda, varikatused, lillepotid, lamamistoolid, pingid ja kiiged. Hinnad on all kuni 86%. Superhinnaga mööbel vali SIIT.

Suurepärase valiku lillepotte leiad SIIT. Lillepottide hinnad algavad alates 0.25 eurosendist.

Kõik Kaup24 aiakaubad leiad SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajas on suur valik aiamööblit imeheade hindadega. Ilmastikukindel terrassimööbel ja lai valik õuemööblit on soodustusega kuni 49%. Mugavate ripptoolide ja võrkkiikede hinnad algavad alates 12.95 eurost!

Kogu aiamööbli valikuga tutvu SIIT.

1A.EE

1A.EE nutipoest leiad rikkaliku valiku tooteid aias töötamiseks ja puhkamiseks. Valikus on suurepärased lamamistoolid, rippkiiged, aiapingid, lauad, toolid, varikatused ja palju muud.

Selle müügitoppi kuuluva aiakiige saad soetada kõigest 49 euro eest!

Kogu tootevalikuga tutvu SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias