Julia Savitskaja: tänu avatud piiridele saame Eestisse tuua teatrikollektiive tervest Euroopast


Juba aasta pärast septembris toimuvad siin Kreenholmis Narva Ooperipäevad, mille raames külastavad Narvat teatritrupid Taanist ja Soomest. Just suuresti tänu Euroopa Liidu avatud piiridele saame takistusteta suhelda erinevate muusika- ja teatrikollektiividega tervest Euroopast, kes siin toimuvate festivalide raames meie kultuuri saavad rikastada.

Lisaks avatud piiridele on olulised ka erinevad Euroopa Liidu toetusmeetmed, mille toel on võimalik erinevaid suuremaid kultuuriprojekte realiseerida. Külastage septembris meie festivali ning näete ise, milliseid võimalusi ja vabadusi annab Euroopa Liit selleks, et saaksime oma kohalikku kultuurielu elavdada!

Meil kõigil on asju, mida teeme kirega! Ela ja tööta välismaal, reisi, surfa internetis ja tea oma õigusi Euroopa Liidu kodanikuna Euroopa Liidus. Loe oma võimaluste kohta www.europa.eu/euandme.

Artikkel ilmub EUANDME kampaania raames, mida rahastab Euroopa Komisjon. Selle artikli autor väljendab oma mõtteid ning ta ei ole saanud oma arvamuse avaldamise eest tasu.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias