Meeletud kevadpakkumised mitmes poes: esiku- ja garderoobimööbel kuni 80% soodsamalt!


Mardi tänav 6 interjöör
Foto: Jaanus Lensment

Kevad on käes ning aeg on kokku pakkida oma vanad talveriided ja -jalanõud. Zave.ee tootevalikust leiad hästi toimivad garderoobisüsteemid, esikumööbli pakkumised, vaakumkotid, karbid, korvid, jalanõudekapid, nagid ja paljud teised tooted kuni 80% soodsamalt. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 veebipoest leiad tõeliselt head pakkumised kummutitele, jalanõukappidele ja -riiulitele, nagidele ning tumbadele. Kummutite hinnad on all kuni 74%. Stiilne riidekapp Duo on saadaval hetkel eriti hea hinnaga siin. Suurepärased pakkumised tumbadele ja järidele leiad kuni 50% soodsamalt. Valikus on erineva stiili ja materjaliga lahtikäivad tumbad, kus on hea asju hoiustada ning mis pakuvad mugavat istumisaset.

Kõiki ON24 sisustuspakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Kaup24 veebipoest leiad uskumatu hinnaga esikumööbli pakkumised. Kingariiulid, jalanõudekapid ja nagid on kuni 70% soodsamad. Praktilise ja mahuka jalatsiriiuli 50 jalanõudepaarile saad soetada hinnagarantii kampaania raames vaid 15.99 euro eest. Riiul on valmistatud vastupidavast materjalist, mida on kerge hooldada.

Parimad pakkumised kogu esikumööblile leiad SIIT. Parimad pakkumised vaipadele ja uksemattidele vali välja SIIT. Hinnad on all kuni 68%.

Kogu Kaup24 tootevalikuga tutvu SIIT.

1A.EE

1A.EE nutipoest leiad peale elektroonika pakkumiste veel hulgaliselt hea hinnaga uksematte ja vaipkatteid esikusse ning teistesse eluruumidesse. Vaipkatete hinnad algavad uskumatust 1.44 eurost! Lisaks on saadaval lai valik Curveri korve ja karpe garderoobide ja kappide korrastamiseks.

Kogu 1A.EE tootevalikuga tutvu SIIT.

Common Mööbliäri

Common veebipoes on saadaval riidenagid seinale ja põrandale, seinapaneelid ning mütsiriiulid esikusse supersoodsate hindadega. Stangede ja riidenagide hinnad algavad alates 20 eurost! Kvaliteetse jalanõudekapi saad alates 70 euro eest.

Kogu Commoni tootevalikuga tutvu SIIT.

Hansapost

Hansaposti veebikaubamajas on saadaval hea valik esikukappe soodustusega kuni 50%. Valikust leiad jalanõudekapid ja -riiulid, nagid, esikukomplektid ja kummutid. Tumbade hinnad on all kuni 60%.

Loe veel

Esiku sisustamisega alusta SIIT. Kogu Hansaposti tootevaliku leiad SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias