Ole valmis headeks hindadeks: eriti vägevad tööriistade pakkumised on praegu just neis poodides


TÖÖRIISTAD
Foto: TERJE LEPP

Zave.ee toob sinuni suurepärase valiku tööriistu ülimalt soodsate hindadega. Pakkumisel on vastupidavad akutrellid, puurid, saed ning tööriistakomplektid. Vaheta oma päevinäinud tööriistad uute vastu välja ning säästa kuni pool summast! Zave aitab sul võrrelda erinevaid pakkumisi ning valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Frog.ee

Frog.ee valikust leiad Boschi ja teiste kvaliteetsete tootjate akutrellid kuni 34 protsenti soodsamalt! Soeta endale sobiv trell või akutrellist ja lisaakust koosnev komplekt ja säästa kuni kolmandik toote hinnast.

Tutvu pakkumistega siin.

Hansapost

Hansapost pakub laia valikut akutrelle kuni 53-protsendise allahindlusega. Lisaks saad endale soetada vajaminevad lihvmasinad, poleerijad ning tööriistakomplektid. Paljudel toodetel ülimalt ahvatlevad hinnad.

Tee oma valik siin.

Decora

Decora toob sinuni suurepärase hinnaga akutrellide komplektid, ketassaed- ja lõikurid ning mootorsaed. Paljudel mudelitel allahindlused kuni 34 protsenti. Soeta kõik töömehele vajalikud vahendid ühest kohast ning säästa ostu pealt korralik rahasumma.

Vali endale sobib toode siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias