Pesumasinad ja kuivatid on kuni 51% soodsamad. Hinnad algavad alates 159 eurost!


Samsung Forum 2015
Foto: Tanel Meos

Täiusliku pesutulemuse saavutad vaid parimate seadmete abil. Zave.ee tootevalikust leiad tuntud kaupmeeste superhea tootevaliku pesumasinatele ja kuivatitele. Valikus on nii eestlaetavad, pealtlaetavad, kuivatiga ja kompaktsed ehk väikest ruumi vajavad pesumasinad ning kuivatid. Hinnad on all kuni 51%. Zave.ee aitab sul võrrelda hindu ja valida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

1A.EE

1A.EE nutipoe tootevalikust leiad täiesti pööraste hindadega pesumasinad. Populaarse A+ Vestfrost WVO10551 pesumasina saad soetada kõigest 159 euro eest! Pesumasinate hinnad on all kuni 48%. Esindatud on vaid parimad tootjad nagu AEG, Electrolux, LG, Whirlpool, Samsung, Vestfrost jt. 1A pakub kõrgeima energiatõhususega seadmeid, mis säästavad teie aega ja energiat.

Kõik pesumasinad leiad SIIT. Kogu 1A.EE tootevalikuga tutvu SIIT.

RDE.EE

RDE.EE juulikuu parimate pakkumiste hulgas on Indesiti Electroluxi, LG, Samsungi jt tuntud tootjate superhea kaubavalik. Selle kvaliteetse Electroluxi pesumasina saad parima hinnaga just RDE veebipoest! Vali endale parim pesumasin SIIT. Eestlaetavaate pesumasinate hinnad algavad alates 178.99 eurost!

Hansapost

Hansaposti tootevalikus leiad head hinnad Boschi, LG, Electroluxi, Zanussi ja Samsungi pesumasinatele. Pesumasinate ja kuivatite hinnad on all kuni 47%. Valitud toodetega saad kaasa kingituse väärtusega 29.95 eurot.

Kõiki pakkumisi vaata SIIT.

Kaup24

Madalaimate hindade nädal on tagasi! Kaup24 veebipoest leiad sajad superhindadega suured kodumasinad. Pesumasinad ja kuivatid on kuni 46% soodsamad. Indesiti A++ energiamärgisega pesumasina saad SOODSAIMA HINNAGA just Kaup24-st.

Kõikide pesumasinatega tutvu SIIT.

ON24 Sisustuskaubamaja

ON24 tootevalikust leiad kõik tarvikud mugavaks pesu kuivatamiseks ja pesemiseks. Kvaliteetsed Vileda kuivatusrestid ja -puud on hetkel kuni 27% soodsamad.

Vali sise- või välistingimustesse parimad restid SIIT.

Kogu ON24 tootevalikuga tutvu SIIT.

ATF Arvutisalong

Loe veel

ATF arvutisalongist leiad rikkaliku valiku tuntud tootjate kodumasinad. Valikus on Beko, Boschi, Electroluxi, Indesiti, LG, Samsungi, Whirlpooli jt parimad pakkumised. Selle Electroluxi A+++ pesumasina saad KONKURENTSITULT SOODSAIMA HINNAGA just ATF Arvutisalongist!

Kõikide parimate pakkumistega tutvu SIIT.

Saada meile vihje, foto või video!