Tavaliselt kallid arvutid on praegu kuni poole võrra soodsamad: vaata eriti magusaid pakkumisi!

 (2)
Tavaliselt kallid arvutid on praegu kuni poole võrra soodsamad: vaata eriti magusaid pakkumisi!
Foto: Vida Press

Zave toob sinuni parima hinnaga usaldusväärsete veebipoodide süle-ja tahvelarvutite pakkumised. Valikus on tuntud tootjate seadmed kuni 56 protsenti soodsamalt. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup 24

Kaup 24 veebikaubamajast leiad Delli ja Aceri sülearvutid kuni 56 protsenti soodsamalt. Lisaks on valikus võimekad Lenovo Thinkpad mudelid kuni kolmandiku võrra soodsamalt. Samuti on pakkumisel tuntud tootjate tahvelarvutid eriti hea hinnaga.

Vaata pakkumisi siin.

M&T Shop

M&T Shopi tootevalikus on palju erinevaid sülearvuteid kuni 32 protsenti soodsamalt. Valikus on Lenovo Yoga, HP Probook, Asus Pro ja teised populaarsed mudelid kuni kolmandiku võrra soodsamalt.

Need ja muud head pakkumised leiad siit.

Frog.ee

Frog.ee toob sinuni väga hea valiku tahvelarvuteid. Pakkumisel on kvaliteetsed Lenovo tabletid kuni 45 protsenti soodsamalt. Samuti saad iPadi või Samsung Galaxy Tabi kuni poole soodsamalt.

Uuri lähemalt siit.

Expert

Experti kvaliteetne tootevalik sisaldab väga ahvatlevaid sülearvutite ja tahvlite pakkumisi. Paljud vastupidavad mudelid on kuni 33 protsenti soodsamalt. Lisaks saad stiilse sülearvutikoti kuni 50-protsendilise allahindlusega.

Tutvu pakkumistega siin.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias