Vaata ja imesta: selle nädala kõige suuremad allahindluskampaaniad


LASNAMÄE JYSK
FOTO: Marko Mumm

Siin on ülevaade selle nädala kõige suurematest allahindlustest Eesti kaubanduskettides. Mõnel pool on allahindlus suurem kui 90 protsenti ning paljude toodetega on võimalik säästa lausa sadu eurosid.

Jyskis kõik kaubad vähemalt 25 protsenti soodsamad

Ainult 18., 19. ja 20 märtsil on kõik kaubad vähemalt 25 protsenti soodsamad. Tutvu tootevalikuga juba varakult siin.

Diivanite allahindlus Home 4 You-s, hinnad all kuni 24 protsenti

Hetkel käib Home 4 You's diivanite e-poe kampaania, kus paljud tooted on suurte soodustustega. Tutvu tootevalikuga siin.

Diivani festival Diivaniparadiisis, hinnad all kuni 80 protsenti

Kasuta suurepärast võimalust ja külasta Diivaniparadiisi, sest seal on käimas Diivanifestivali kampaania, kus kvaliteetsed diivanid on tõesti suurepäraste hindadega. Tutvu tootevalikuga siin.

Raamatu ralli Rahva Raamatus, hinnad all kuni 94 protsenti

Rahva Raamatuson veel viimast päeva suur raamatu ralli, mille raames pakutakse soodustusi rohkem kui 300-le raamatule. Pakkumises on tõesti suur valik teoseid, mis võiksid igas raamaturiiulis olemas olla. Tutvu tootevalikuga siin.

Expertis allahindlus kuni 84 protsenti

Tahvelarvutite ümbrised on lausa kuni 84 protsenti soodsamad, kuid ka paljud muud kaubad on suurte soodustustega. Saadaval on tuntud kaubamärkide kvaliteetset tehnikat igale maitsele. Tutvu tootevalikuga siin.

Photopointis hinnad all kuni 97 protsenti

Tutvu kindlasti Photopointi pakkumistega, sest mõned tehnikavidinad on tõesti lausa 97 protsendilise allahindlusega. Kaamerate allahinlused ulatuvad kuni 51 protsendini ning saadaval on ka palju muud kaupa väga soodsa hinnaga. Vaata siit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias